Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

kiss_army Neaktivní

Svatba byla 27. června 2014 Neratovice, Region Mělník  • 

 • S přítelem jsme spolu dva roky. Seznámili jsme se v práci. Pracujeme oba na poště, přítel u nás ukládá balíčky, takže jsme byli v každodenním kontaktu. Před těmi dvěma lety, jsem měla jeden vztah s o mnoho starším pánem s kterým to bohužel nemělo budoucnost a to jsem si moc dobře uvědomovala, ale bála jsem se ten vztah ukončit.
  S přítelem jsme po sobě v práci začali pokukovat. Aby taky ne, byla jsem tam nová, mládá kost :D tak jsem ho zaujala. Pak se mi o něm jednu noc zdálo, že jsme si dali pusu... krásny sen :) tak jsem se vyzpovídala ženskejm v práci, no hádejte jak to asi dopadlo. Hned jak přítel přijel, tak mu to ještě za tepla vyslepičily :D no ale mě to ani tak nějak nevadilo, všimla jsem si, že se hned na mě začal dívat jinak.
  Pak jsme jednou šli s ženskejma po práci posedět. Holky přemluvily přítele aby zašel taky. Sešli jsme se všichni v hospodě a já ho vyhlížela jestli taky dorazí. Dorazil, když se naše pohledy střetly úplně se rozzářil. Samozřejmě nás úplnou náhodou posadili vedle sebe, tak nezbývalo nic jiného, než se začít pořádně seznamovat :) Večer to byl pěkný, povídali jsme si, pořád k sobě přisedávali blíž a blíž, pak mu náhodou sjela ruka na moje stehno... a mě to nevadilo, bylo mi s ním dobře... Pak když jsme se loučily tak proběhla i první pusa v ústraní aby nás nikdo neviděl, ale stejně to bylo všem jasný :)
  no a od toho večera jsme si psali a psali...a byla ruka v rukávě... :)
  Vztah s bývalým jsem ukončila, čekal to, bylo mi to líto, ale oba jsme věděli že to nemá budoucnost...
  s nynějším přítelem nám to klape a tak bude 27.6.2014 svatba :) už se moc moc těšíme :o)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
kiss_army
Janča - 29 r. Lumča - 47 r.
Registrace: prosinec 2013
Bydliště: Neratovice, Region Mělník
Příspěvků: 17
Inzerátů: 0
Přátelé: 6
Líbí se mi tyto fotoblogy (10)