Believe me - Dima Bilan

MySpace Countdowns

svatebnilist/87mh7/

Svatební den 6.6.2009 ve 12.30 hod. Radnice České Budějovice
To to ale letí, už pozítří :( začínám se těšit :)

19.1.2009 zamluveny svatební šaty
22.1.2009 koupený oblek :)
9.3.2009 měly být hotové skleničky, zatím nic :, ale přišel email, že z důvodu nemoci dorazí koncem března :)
Zamluvený termín výroby květin a výslužek
18.3.2009 zaplacený poplatek na radnici
Objednána podprsenka, příští týden si ji jdu vyzvednout, a další týden si vyzkouším šaty i se spodním prádlem, abych viděla, jestli to sedí, jak má.
úplně jsem zapomněla, že si budu muset koupit ještě náhrdelník k popůlnočním šatům
27.3.09 Koupena krémová košile a kravata
dorazila bižuterie :) akorát musíme vyměnit naušničky, ale jinak nádhera
15.4.09 spodní prádlo už je doma :)
16.4.09 domluveny podrobnosti v restauraci
16.4.09 přišla sms, že jsou prstýnky na zkoušku :) jupí v pondělí se jdeme podívat
17.4.09 vyměněny naušničky a lístky růží za kytičky + vyzvednutý podvazek :) uvidíme jestli seženu jiný, je krásný, ale nehodí se mi k šatům.
21.4.09 zkouška prstýnků - jsou perfektní, zatím jsou to jen kroužky vypadající nehezky, příteli upraví velikost, a dozdobí je a budou snad super :) už se těším až zavolají.
Už se mi upravují šatičky na převlečení, ale stejně bych chtěla vydržet ve svatebních, no uvidíme.
4.5.09 - objednáno poslední čištění pleti, úprava obočí a zkouška líčení.
Čištění a obočí super, ale líčení make-up super, ale jinak jsem to nebyla já, tak jsem to zkusila sama a výsledek mám v albu. Asi se tedy nalíčím sama, snad na to nebudu moc nervozní :( Uvidíme.
7.5.09 zkouška účesu :) super, mám z toho dobrý pocit, cítíla jsem se jako princezna. A za to vděčím kamarádce Věrušce :) Moooc děkuji :)
tak už mám vytisklé jmenovky, menu, pozvánky na večer a kytičky a dorty k výrobě :) dneska večer vystříhám a budeme zase o krok blíž.
tak nehtík se samo zlomil :(, tak šly dolů všechny, ještě je ale měsíc, tak třeba dorostou :) ale umělé by byly asi hezčí :)
Myslela jsem, že budu mít vlastní, ale úprava záhonů jim dala zabrat, takže jdu do gelových, snad to s nimi nějak zvládnu. gelovky jsem ještě nikdy neměla, tak se na svatbě při dávání prstýnků asi pěkně pobavíme :)
18.5.09 objednány umělé nehtíky nebo úprava vlastních nehtů, uvidíme.
18.5.09 tak prstýnky nás zklamaly, byli jsme nuceni je vrátit, protože tohle nosit celý život, to bych se styděla. Při reklamaci se chovali hrozně, kdyby uznali chybu, tak bych to řešila jinak, ale s tímto přístupem, jsem nakonec požádala o vrácení peněz a udělali jsme dobře.
18.5.09 jsme si vybrali nové prstýnky v jiném zlatnictví.
21.5.09 miláček vyzvedl poslední objednávku v e-shopu, jsem mile překvapena, vše vypadalo stejně jako na obrázku, z ničeho nejsem zklamaná. Škoda, že jsem všechno neobjednávala tam :( Ušetřila bych si výměnu okvětních lístků a naušnic.
29.5.09 vyzvednuté prstýnky, jsou nádherné
Poslední zkouška šatů, jsou krásné, ale asi jsem zhubla a jsou velké a upravit už nejdou :( tak nevím. V pondělí tam raději půjdu se sestrou a vyzkouším je ještě jednou a uvidíme.