Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

katulka185 Neaktivní

Svatba byla 27. června 2015 Pivonín, Zábřeh na Moravě, Region Šumperk  • 

Fotograf Photo Nejedlí - svatební fotografové - Naprostá spokojenost - kreativní, přístupní jakémukoli nápadu, profesionální a přitom přátelští. Nejlepší volba!
Hudba KV-Production - Nezničitelný DJ! Má zkušenosti, chuť a pařba do ranních hodin je s ním zaručena. Samá chvála od hostů všech věkových kategorií. Ozvučení i moderování her na jedničku. Velké díky!
Hostina Restaurace Růžové údolí - Výborná práce od pana majitele po slečny servírky. Jídlo dokonalé, servis a obsluha ochotná a pracovitá, ubytování nad restaurací super a na čemkoli se domluvíte - i na příjezdu koně k focení od souseda :) Hosté si velice chválili lokalitu - prostorná zahrada a přitom můžete vypustit děti. Trampolína, altánek a venkovní plac pro DJ, svatební tanec atd. ideální a bazén - co víc si přát. Skvělá lokalita na focení. Nemůžeme si vynachválit.
Svatební oznámení KyoPrint s.r.o. - Vybrali jsme dle návrhu, dodané do cca 10ti dní. Pěkné.
Dorty Brandehilda - Nejkrásnější dort, co jsem kdy viděla a chuťově skvělý. Výborná a rychlá domluva, dovoz až na místo svatby a naprostá ochota a profesionální práce. Jestli chcete dort, po kterém se všichni jen olíznou a budou jen obdivně koulet očima, pak už nemusíte hledat. Jsem poměrně vybíravá, ale tenhle dort neměl chybu!
Svatební šaty Svatební salon EL - Krásně šaty, příjemná obsluha. Vybráno do hodiny. Neplatíte za focení a zkusíte si, kolik šatů potřebujete. Já už se vdávat nebudu, ale pokud bych radila nejlepší kamarádce - pak určitě sem.
Make-up KAES - http://www.kaes-studio.cz/kontakt/ - Slečna Kamila je bezprostřední, šikovná a přátelská. Obklopte se super lidmi a ranní přípravy budou v klidu a vlastně i sranda :) Doporučuji, nemohla jsem vybrat lépe.
Účes KAES - http://www.kaes-studio.cz/kontakt/ - Jak vlasy, tak make-up - prostě dobrá práce, která vypadá skvěle a vydrží až do rána a navíc od jedné super slečny. Neberte to :)
Svatební prsteny Snubní prsteny Aiola - Pěkné prstýnky, jen si dejte do výroby včas. Ochotná obsluha.
Výzdoba Ing. Bronislava Urbánková - Zábřeh na Moravě - Krásné kytice, výzdoba sálu, altánek, slavobrána.. perfektní práce. Profesionální jednání, bylo to na jedničku. Velké díky a mohu jen doporučit.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
katulka185
Registrace: leden 2015
Bydliště: Region Brno
Příspěvků: 3
Inzerátů: 0
Přátelé: 1