coverphoto
Neaktivní

kattyd

Katy
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 21. dub 2011
bydlí v městě Brno
Aktivita
0 příspěvků ve fotoblozích
128 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
fotograf
Iva Nyitrayová - Výborná spolupráce, dokázala zpacifikovat i naše svatebčany kteří se vůbec nechtěli fotit:-)
hudba
DJ Ivo...SenDi - Úžasný showman, perfektně rozproudil zábavu, zpívá a střídá to s reprodukovanou hudbou, takže nejsou hluchá místa bez hudby, zajistí i hry a zábavu
květiny
UNIFIORI - Květinářka Petra Kovaříková, velice kreativní, šikovná, má spoustu nápadů a výsledná realizace fantastická. Zajišťovala všechny květiny a dekoraci na auta. Ceny taktéž supr.
výzdoba
Easy Wedding - obřady a svatby, půjčovna dekorací, květiny. - Výzdoba hostiny prostě nádhera, v kanceláři udělají ukázku výzdoby, tak je možné si vybrat ne jenom z obrázku, ale přímo v rálu co se Vám líbí
svatební prsteny
Laura Gold s.r.o - Výběr z krásných prstýnků za příznivé ceny. Možnost upravit prsten dle vlastních požadavků (mat, lesk, kameny,...)
účes
Studio Ally, Brno - Výhoda účes i líčení na 1 místě, kadeřnice Alena Wicerzyková, ochotná přijít i brzy ráno, úžasné nápady k účesu, velká profesionálka. Myslela jsem že z mých vlasů toho moc nepůjde udělat, ale byla jsem velice mile překvapená:-)
make-up
Studio Ally, Brno - Kosmetička Jana Králíková, make-up velice profesionální, zkouška líčení zdarma, cena svatebního líčení supr, make-up zafixovala tak že držel až do rána i když bylo celý den extrémně horko
ženichův oblek
B-CEREMONI - Ochotná obsluha, velký výběr
svatební šaty
svatební salon Sedm, Brno Úvoz - Velký výběr z krásných šatů, nízké ceny půjčovného (a nedoplácela jsem nic ani za znečištění šatů), šaty upraví dle požadavků (zůžení, úprav délky, přišít nebo ubrat ozdoby,...).
hostina
Zámek Křtiny - Krásné prostory pro hostinu-velký sál, nádvoří, nádherné okolí zámku. Na zámku i ubytování pro hosty.
koláče
Cukrářství u Konvalinků, Bukovinka - Všechno cukroví i koláčky naprosto úžasné.
dorty
Cukrářství u Konvalinků, Bukovinka - Dort byl úžasný, jak vzhledově tak chutí. Paní cukrářka velice ochotná, ve všem vyšla vstříc, poradila a i cena byla víc než příznivá:-)
Žádné příspěvky