Policajt a blondýna

MySpace Countdown Clocks
Seznámili jsme se na policejní stanici, kde jsem byla nahlásit ztrátu své peněženky. Z banálního výslechu, který normálně trval 20 minut se stal 2 hodinový veselý zážitek, který mi zamotal hlavu ale hlavně srdce. Od prvního setkání jsem věděla, že je to ten pravý.
14.10.2008 okolo 20:00 hod po jednodenním odloučení si můj drahý poklekl a požádal mě o ruku.
Začátkem ledna jsme si rezervovali svatební termín.
Budeme oddáni 20.06.2009 ve 12:30 hod na Staré radnici v Ostrově.
Svatební oznámení jsme vybrali také netradiční, nechali jsme si namalovat karikatury, které jsme použili na tvorbu svatebního oznámení a pozvánek ke svatebnímu stolu.
21.02. jsme si vybrali prstýnky, které jsme měli jednoznačně vybrané v klenotnictví PRIMOSSA (už jsou doma).
13.února jsem si byla vyzkoušet šaty u paní Gvoždíkové na Vyhlídce v Karlových Varech. Měla jsem sebou velkou poradkyni, kamarádku a zároveň svědkyni Hanku, která mi dělala odborný dohled, které šatky si vyberu. Rezervovaly jsme si celý den na zkoušení ale netušily jsme, že budeme za 15 minut hotové. Při příchodu jsem si všimla šatiček, které se mi moc líbily. Nejprve jsem si vyzkoušela 3 z nabídky ale pořád to nebylo ono. Nakonec jsem vklouzla do šat, které se mi líbily na první pohled a ty to vyhrály. Nejsou to klasické bílé šatky ale jsou jiné, jako jsem já a jako je můj policajt.
Hostina, hudba, výzdoba…skoro vše je nachystané ale ještě to není všechno

23.04.2009 - nám přišla dekorace na stoli...obávám se, že to bude málo.
29.04.2009 - objednaná nejlepší kadeřnice v Ostrově Miruška Mulačová, kadeřnictví MILENIUM ------ jen doporučuji!!!!
02.05. 2009 - domluvena kosmetička na líčení. Slečna Eva Skořepová - K. Vary, velké doporučení od Sandry Pavlíkové:-) Díky Sandruš

Haninka nám pujčí výzdobu na auta. Děkujeme Haní