coverphoto
Neaktivní

katerina93

Kateřina
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 20. říj 2016
bydlí v městě Ostrava
Info o svatbe
Svatba byla 26. 8. 2017
1290
dní po svatbě
Aktivita
2 příspěvky ve fotoblozích
8 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
Kolekce
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +162
Svatební album
Kateřina Šimečková a Robin Kraus
26. 8. 2017 Ostrava | 166 fotek
hostina
Hotel Best Ostrava
Prostředí hotelu je krásné, proto jsme si ho také vybrali, stejně tak jídlo, bylo výborné! Ale trošku nás mrzí malé nepříjemnosti, které se odehrávaly během oslavy - např. zákaz DJ po 1 hodině ráno, kdy jsme se nejvíce bavili, protože jsou zde hosté, kteří věděli, že zde bude probíhat svatba a oslava. Další problém byl, že se omylem převrátil rautový stůl a jídlo následně zašpinilo koberec a pár židlí (ihned se to uklidilo). S tímto hotel přece musí počítat, když má všude koberce??! Neměla bych problém s uhrazením čištění, kdybychom se ráno nešli nasnídat a neviděli ty opravdu dost špinavé (nastálo umístěné) lavice....Tohle všechno bychom hodili za hlavu, kdybychom po svatbě neslyšeli kritiku na chování provozních i od našich hostů, což nás mrzí asi nejvíc. Jak říkám, hotel je krásný, čistý, jídlo bez chyby, na menší svatbu ideální, ale příště bych si vybrala jiné místo, bohužel.
svatební cesta
Hotel Maximus Resort
Jedním slovem TOP!!! Nejlepší a nekrásnější hotel, kde jsme byli, a to wellness!!! Krásný, čistý hotel, vstřícný přístup, milý personál, skvělé jídlo a masáže a wellness boží! :)
květiny
GLAMELI floristické studio
Petra Borkovcová mi udělala krásnou květinu i výzdobu. Nebylo to sice úplně podle mých představ, ale chápu, že ne vždy jde udělat vše, co si nevěsta zamane :) byla jsem spokojená a budu doporučovat dál :)
výzdoba
vlastní výroba
doporučuji
šperky
Swarovski
doporučuji
účes
Adéla Federmanová
doporučuji
make-up
Adéla Federmanová
Moje šikovná kadeřnice a kamarádka :) účes byl přesně podle mých představ!
ženichův oblek
Ciao di MaxTara
Oblek je lehký, originální.
Žádné příspěvky