"…a vše začalo tím, že jsi jednoho dne vzal moje ruce do svých…"
Katka a Pavel

" Společně poneseme všechny potíže i žal, jež nám život třeba nachystá a podělíme se o vše dobré a radostné, co nám snad přinese."...Společnou cestou chceme jít, věřit, odpouštět a rádi se mít dne...8.8.2008 v obřadní síni na Karlštejně si řekneme své "ANO"
Tak už je to skoro tady...........8.8.2008 je za dveřmi.......začínáme být trošku nervózní......Přikládám fotky všech věcí, které máme. Už začínáme finishovat...
Šaty máme vybrané (nevěsta: salon Buštěhrad, ženich: salon Buštěhrad), květiny (nevěsta, maminky) zamluvené v Berouně U Želviček, na výzdobu a družičkám bude aranžovat kamarádka...prstýnky už leží doma v krabičce a oznámko už taky je - viz.níže....Jmenovky a dekorace na stoly již taky máme, takže.............................už jen ten DEN "D"..........a ten se blíží kvapem...Za pár dní budu mladou paní a skončí mi svodobná léta:-)
Svatební tabule bude růžovo-bílo zelená, květina nevěsty taktéž. Asi lilie a spuštěná dolů...Šaty nevěsty budou barvy šampaň, na ramínka a bude i závoj... a ženich půjde v tmavě hnědém s krémovostříbrnou vestičkou a vázankou. Bižuterii jsem taky už pořídila.Už jsou i botky, v salonu mi je objednali.... Budu mít tři družičky, nejlepší přítelkyni, švagrovou a kamarádky dceru - Terezku. Najde se i družba - náš malej Matěj.
Fotograf a kamera - naši milí rodinní příslušníci - Martin a Marcela. Dort upečou v Berouně spolu se zákusky a koláčky a o pečivo do výslužek se postará maminka nevěsty.....
19.7.2008 proběhla rozlučka se svobodou - ženich. Sešlo se cca 25 chlapů a slavili skoro 24hod v kuse. Grilovalo se, teklo pivo proudem, dorazila i striptérka. Za týden, 25.7.2008 jsem se loučila se svobodou JÁ....Holky mi připravily překvapení....taky striptéra,převlečeného za Batmana :-) Byla to pořádná show. Dostala jsem nejen košilku na sv.noc, ale i pouta, aby nikam neutekl :-) Pořádně jsme si to užily....no a teď?????Už jen necelé 2 týdny do svatby......snad to zvládneme bez nervů :-)

Custom Countdown Clock