Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Kateřina Králová a Radovan Urban   svatební album

kateking  •  20 fotek  •  9. čer 2010, na zámeckém nádvoří v Průhonicích, Region Praha

Jaká byla svatba:

Best wedding ever :o) Všechno se povedlo nad očekávání. Největší dík asi patří "tam nahoru", protože počasí bylo absolutně nej! Obřad jako z pohádky a oslava až do ranních hodin. Sešla se úžasná parta lidí, takže zábava byla perfektní. Všem děkujeme!

Svatební šaty a oblek: salon Nevěsta v Praze - super přístup, moc ochotný personál, šaty i oblek perfektní. Vracela jsem šaty s tím, že je svrchní tylová sukně trochu poničená....člověk si ji snadno přišlápne, takže v jednom místě tyl na tržen, sem tam malá dírka......ale vůbec žádný problém, ještě mi řekli, že šaty vracím v perfektním stavu. No asi jsou zvyklí na horší :) Opravdu salon doporučuju!

Květiny: floristka Ivča Ulrychová - kytičky úžasné vč. výzdoby na stoly

Prstýnky: Invencie - pan Bem, přesně podle našich představ, cena super

Hostina: Parkhotel Průhonice - vše bez chyby, personál se o nás staral jako o vlastní až do ranních hodin a ještě s úsměvem na tváři. Jídlo výborný. Moc děkujeme!

Dort: cukrárna Luja-fialová cukrárna v Nuslích - dort přesně podle představ a chuťově absolutně dokonalý. A o ceně ani nemluvě.....třípatrový (45-48 porcí) za 2500,-

Hudba: Duo Alex - perfektní, nejvíce se chytlo karaoke...zpívalo se asi do tří do rána a nevěstu z toho druhý den děsně bolely nohy, víc než z tancování :)