Tak už pomalu začináme zařizovat a vyřizovat všechny nezbytné záležitosti, které se pojí s oním magickým datumem 02-08-2008.
Poznali jsme se s Vláďou před 8-mi lety, chodíme spolu 7 let a bydlíme společně 5 let. Loni jsme si koupili krásný domeček, který pomalu, ale jistě rekonstruujeme a tak jsme si řekli, že je nejvyšší čas přeběhnout na další metu (k veliké radosti našich maminek:o)
V lednu 2008 jsme si domluvili termín na matrice (budeme se brát v Brtnici v Hoffmannově altánku) a maminka už domlouvá cukroví (zcela její režie).
28. 1. 08 - první spanilá jízda po svatebních salonech. jsem ráda, že jsme si šatičky mohly všude vyfotit, opravdu to člověk zapomene, jak vypadaly, když jich vyzkoušíte za odpoledne 30 ;o)
No, tak jsem zvědavá, jak to všechno bude pokračovat - snad hladce.... :o)
A omlouvám se, že jsem někomu zkopírovala obrázky účesů.... ;o)
2. 5. 08: Tak do svatby zbývají 3 měsíce a my máme zamluvené šaty, fotografku, místo obřadu, květinářství, kadeřnici, kosmetičku. Problém je, že nemůžu sehnat volnou cukrářku... dále pak restaurace, kde jsem měli mít oběd, se bude zavírat, takže i to musíme vyřešit jinak. A co se týče dekorací a květin, tak zatím nemám absolutně představu, jak by to mělo vypadat. Jo a taky s pozvánkama a oznámeníma jsme ještě ani nezačali, jsme pěkně zlobivý budoucí novomanželé :o))