4.9. 2008 mě požádal můj miláček o ruku :-) Bylo to úplně nečekaně, takže jsem byla naprosto v šoku...ale byl to samozřejmě příjemný šok :-)

Jsme spolu necelé 4 roky a svatba se uskuteční přesně rok po zásnubách - 5.9. 2009!

Asi po týdnu jsme udělali malé posezení, pozvali rodiče, přítel přinesl kytičky pro mamky (i na mě nezapomněl) a slavnostně jsme jim své plány oznámily! Byly samozřejmě nadšeni a už se pomalu začalo plánovat....

Svatbu bych chtěla do bílo-oranžova, takže tady jsou některé mé představy...omlouvám se za možné pořízené kopie :-)

15.3. 2009 - byli jsme se podívat na výstavišti v Ostravě na veletrhu Nevěsta 2009 a tam jsem změnila názor....už nechci oranžovo-bílou svatbu, ale zeleno-bílou! Viděla jsem tam jeden návrh a úplně jsem se do něj zamilovala :-)) Takže i změna kytky :-)))

9.6. 2009 - už máme skoro všechno zařízeno - kostel, hostinu, fotografa, oznámení se už taky dělají, prstýnky budou koncem července, šaty už jsou taky doma....

Už chybí jenom boty a nějaké drobnosti pro mě.....a oblečení pro mé zlato....ale to prý má čas až tak v srpnu :-))) jak mi bylo řečeno!!!

Letí to rychle....už se oba moc těšíme!

MySpace Countdowns

15.7. Tak jsme si byli včera vyzvednout prstýnky - jsou nádherné :-)))

Doma už vysí ve skříni taky moje šatičky a všechny doplňky :-)) Dávat to sem ale nebudu, jsem pověrčivá a chci, aby to bylo pro všechny překvápko!!