Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

kamcabar Neaktivní

Svatba byla 4. června 2016 Chotoviny - Moraveč, Region Tábor  • 

 • Jak jinak než dokonalá :) Byla prostě božská. Celý týden, co týden, dva týdny jsem sledovala bedlivě počasí, jelikož obřad jsme plánovali pod širým nebem a neměli jsme žádnou krytou variantu. Týden do svatby a předpověď hlásila bouřky, kroupy a přívalové deště na celý týden, včetně víkendu. Já z toho samozřejmě na prášky, protože představa, že bych se měla v krajní situaci vdávat na matrice, pro mě byla nepřijatelná :D
  Sobota ráno jsem se probudila už v 5hod, a moje první kroky směřovaly k oknu, abych očíhla situaci venku. Byla mlha, ale bylo jasné, že bude ten den jasno a krásně!!!!!! Bože, to jsem si tak ulevila a byla jsem v tu chvíli nejšťastnější nevěsta na světě :)). Kolem sedmé mě začala česat naše kadeřnice (česala i mamku, svědkyni a malé družičky). Já chtěla jednoduchý účes, doplněný pouze věnečkem. Výsledek byl úžasnej, byla jsem moc spokojená :) Poté přišlo na řadu líčení od nejlepší Lucie Peterkové. Kolem deváté se začali sjíždět hosté z mojí rodiny a před desátou dorazil ženich s jeho přáteli a rodinou. Samozřejmě, že si mě musel řádně vykoupit, než ho pustili přátelé do domu, aby si mě našel. Netrpělivě jsem přešlapovala na zahradě, kde jsem byla schovaná, samozřejmě jsem si stihla i pobrečet, když jsem viděla černé mraky náhle nade mnou. Takový jsem měla strach, že se to počasí pokazí. Ženich mi předal květinu, všichni se občerstvili, napili... Pobyli jsme u nás cca hodinu, než se odjelo na obřad do Moravče u Chotovin do Penzionu u Farmáře. Cestou byl samozřejmě šrank od kluků, co mi dva dny předtím stavěli bránu. Jedeme, jedeme, a najednou začalo poprchávat. Já záchvat nervů, co budu dělat, jestli se to rozprší ještě víc. No, někdo na hoře mě má asi hodně rád, protože jsme přijeli na obřad a sluníčko pražilo o sto šest :D Až bylo horko a všichni jsme se potili jak čuňata. Nicméně, byl tedy na řadě obřad. Byl tak krásnej!!!! Měli jsme nádhernou hudbu, která si myslím, že udělala taky svoje, protože téměř všichni opravdu brečeli :) I kamarádi ženicha, které jsem v životě naměkko neviděla. Tatínek mě vedl a já když viděla ženicha, jak tam stojí, jde do kolen a "histricky" brečí, nevěděla jsem zda se smát, nebo brečet taky :D No jasně, že jsem taky začala natahovat :D Obřad byl prostě nádhernej, proslov paní z matriky byl taky krásnej. Prostě pohádka začala nejlíp jak mohla :) Po obřadu si pro nás spolek hasičů, ve kterém manžel vystupuje, připravil pobavení formou hasičské srandy. Pak následoval slavnostní oběd a proslov mého tatínka, který nás opět téměř většinu dojal k slzám. Po obědě, jsme se jeli fotit s družičkama a mládencema, u toho jsme se neskutečně nasmáli :) Poté jsme se fotili v místním lesíku samy dva. Byla jsem pořád trochu nervózní, že jsme v časovém skluzu, ale pak už jsem to přestala řešit a náramně jsme si celý zbytek dne užili.
  Po focení byl na řadě novomanželský tanec, na který jsem se s DJ domluvila, že nám pustí písničku, kterou jsem manželovi nazpívala - Už nejsem volná :) Bylo to krásný a já si říkala, že jsem mu vymyslela fakt krásnej dárek :D naivka :D To jsem neměla ponětí, co přijde večer :D....
  Po tanci následovalo krájení dortu, dorazil Štěpán Kojan z kapely Keks, a hodinku nám tam zahrál živě. To bylo nádherný a uplně se to do toho dne/večera hodilo. Celou dobu se hrálo venku, tančilo, pilo.... Bylo to super.
  Po Štěpánovi následovalo pár her, které si připravili svědci (novomanželský kvíz, poznávání nevěsty, ženicha...) Všichni se náramně bavili, za což jsem nesmírně vděčná :)
  Pak následoval raut a po rautu vyhlašování tomboly, kterou prodávali kamarádi v mezičase, kdy jsme se byli fotit. U toho se to trošku zvrhlo, jelikož mého muže napadl spontánní nápad. :D Vytáhl svých 5 kamarádu a hecoval ženy, když přihodí peníze, že vždy sundaj část oblečení. V tu chvíli se všechny ženský seřadily do prvních řad a začaly hned přihazovat :D Chlapy se tedy samozřejmě svlíkli až do trenek. Celou dobu do toho Dj hrál song I am too sexy :D Bylo to skvělý :D:D:D neskutečně se všichni nasmáli.
  Ve 22:15 byl tanec s prskavkama. No a co přišlo? Můj manžel měl stejný nápad jak já a taky byl v nahrávacím studiu :D Ovšem on mi kromě nazpívání složil i slova a hudbu!!! No a tenhle song nám DJ pustil na tanec s prskavkama. No já nemohla :D To byla taková pecka a myslím si, že se z tý písničky stane ještě hit :)). To bylo tak krásný. Jsem pořád plná dojmů :D. Po tanci jsme šli pouštět na nedalekou louku lampiony štěstí, o které se postrala moje svědkyně a my o tom neměli ani páru. 50 lampionů, 60 lidí. To byla druhá nádhera :) Prostě naše svatba byla tak překrásná, že jsem si ani ve snech nepředstavovala, že takováhle bude.

  Nejradši bych si ten den zopakovala :) Mrzí mě, že už nemám co plánovat a že už je po tom dni... Bylo to opravdu nádherný :)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
kamcabar
Kamila Barboříková - 29 r. Petr K. - 29 r.
Registrace: červenec 2015
Bydliště: Region Tábor
Příspěvků: 1
Inzerátů: 0
Přátelé: 12
Líbí se mi tyto fotoblogy (4)