Všechno začalo 14.10.2002, kdy jsem si řekli, že bychom to mohli zkusit. Takže spolu chodíme už téměř 7 let, zažili jsme hezké i špatné chvilky, radost i bolest a řekli jsme si, že další radosti i starosti nechce sdílet s nikým jiným, takhle je to naprostě úžasné. O svatbě se bavíme už delší dobu, a tak se můj miláček rozhodl, že je nejvyšší čas mě požádat o ruku. Žádost proběhla 29.července 2009 na pláži v Egyptě, akorát byl západ slunce, bylo to rychlé ale hezké. "Tajili" jsme to před ostatníma cca 2 týdny (rodiče to věděli), jelikož jsme to nechtěli "vytrubovat" do světa dokud přítel nepožádá o moji ruku mé rodiče a nedostaneme svolení. 15.sprna 2009 můj přítel přišel oficiálně požádat moje rodiče o moji ruku. Docela úsměvné, taťka byl v šoku, jsme ho akorát vzbudili. Ale samozřejmě že dali svolení. Pak jsme to oznámili babičkám a už to určitě ví i celá rodina. Svatba se bude konat s největší pravděpodobností 13.srpna 2011. Termín máme, už jen zbývá zarezervovat restauraci a kostel.
Zatím jen víme, že svatba bude růžovo-bílá (viz barva kaly). Některé věcičky už jsou nakoupené, ale jsou to jen drobnosti, kdyby se náhodou změnila barva svatby, tak aby to nebyla zase tak velká škoda. Na ostatní věci je ještě čas, ale inspirace není nikdy dost.


No nevím jak to dopadne se svatebníma šatama, inspirace je tolik a všechny jsou moc krásné i kdybych si vybrala jen pár horkých favoritů (no u mě cca 10-15), tak si sama nedokážu vybrat ty nej. No snad mi pomůže mamka a kamrádka.