Po předchozích dvou albech plných inspirace se dostáváme do fáze nákupu, objednávek, zamluvení aj. věcí, které budeme mít na svatbě. Zatím se to pomalu rozjíždí, a tak máme jen první vlaštovky. Po navštívení svatebního veletrhu 2010 v Ostravě jsem barvu svatby nezměnila, takže zůstává růžová - světle. Byla zde zakoupena regatta pro ženicha a vybrán salon, kde si šaty nejspíš půjčím. Mám to sice kousek dál, ale šaty naprosto úžasné, jiné než v ostatních salonech, takže jsem spokojená, že jsem našla přesně svůj styl. Bohužel nemohu přidat všechny fotky šatů na které mám zálusk, nejde mi to stáhnout. Ale pak dám své vlastní fotky.

MySpace Countdowns

Myspace Falling Objects

Byly zkoupeny i krystalky, které se asi nejspíš použíjí do dekorace k svíčkám a pak také proutěné klubíčka na květinovou výzdobu stolů.

12.3.2010 jsem byla nakoupit ve velkosladě Klia, byla jsem na jednu stranu překvapená jak je to tam levné a na druhou naštvaná, že zboží v květinářstvích jsou 5-6x dražší a přitom jsou z Klie. Nakoupeno: košíčky pro družičky, dekorační korálky, růžičky, květinky (2 růžové) a organza. Bylo tam toho ještě dost na svatbu, ale nejde to koupit najednou, hezky postupně.
Neodolala jsem a musela jsem kompletně vyrobit košíčky pro družičky a takhle to dopadlo :-), myslím, že se mi povedly.
17.4. 2009 další nákup v Klii, tentokrát na žádost sestřenice, která má svatbu v červenci a teďka ji napadlo, že vlastně nic nemá. Koupeno 100 vývazků - jedno celé balení (bohužel míň zakoupit nešlo), dokoupeny 3 role růžové organzy a 6 velkých růžiček. Seznam co nakoupit na výzdobu se začíná krátit, ale pořád se ještě najdou věci, které jsou potřeba doplnit k výzdobě (ale už jen drobnosti). Však času je ještě dost :-).

17.8.2010 jsem se byla podívat v salonu, vyzkoušela jsem si zatím troje šaty a čekám na novou kolekci, ale už tedka vím, že šaty budou určitě odsud.

1.2.2011 dneska jsem si domluvila květinářku na výzdobu, takže s náma počítá a nebude to problém, tak jsem ráda.

2.2.2011 a je to tady. Byla jsem v salonu, šaty jsou zamluvené, doplňky koupené.

10.6.2011 - svatba se pomalu blíží a nám se dokončují věci. V tisku je svatební oznámení (mělo by přijít každým dnem), prstýnky jsou připravené na zkoušku, a v brzké době se dokoupí zbytek dekorace atd. Ještě oblíknout družičky a ženicha, domluvit se s fotografkou aj. Nějak mám pocit, že na něco zapomínáme, nebo že by už stres :-D.