Doporučujeme: Modrykonik.cz Modrastrecha.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Káťa a Lukáš ♥   svatební album

kacitko  •  82 fotek  •  27. srp 2010, Zámecká Oranžerie v Chlumci nad Cidlinou, Region Hradec Králové

Jaká byla svatba:

Nádherné, úžasné a rychlé .. bylo to tu napsáno už tolikrát ale i přesto se mi nechtělo věřit, že může jeden den tak rychle utéct. Den který v nás nechal tisíce krásných vzpomínek a dojmů, den který nikdy nezapomeneme. Moc děkujeme všem kteří ho prožili s námi. Hlavně pak rodičům, kteří se velkou měrou zasloužili o to, aby byl přesně takový jaký jsme si ho vysnili.

Mojí mamince za pomoc s přípravou dekorací a všeho možného. Myslím že už tu můžu klidně napsat, že nás ty předsvatební přípravy obě definitivně pohltily a byly jsme skvělý tým. Mamulko moc děkuji za všechno, za Tvou trpělivost, za Tvé nápady, rady a za to jaká jsi, MÁM TĚ MOC RÁDA ♥

Zuzanko jsem strašně moc ráda že Tě mám a že jsi se pod náš velký den společně s Michalem podepsala. Děkuju ti z celého srdíčka za Tvoji úžasnou a 100% pomoc, podporu a pak taky trpělivost s vyšilující nevěstou :o) Nejlepší svědkyně jakou jsem si mohla přát !!!

Lukášku, manželi můj..budou to už dva krásné roky..a já si připadám stále jako v pohádce. V nádherné pohádce po boku svého prince se kterým chci zestárnout, se kterým se ničeho nebojím, který vždy byl, je a bude mou velkou oporou.
♥ MILUJI TĚ A DĚKUJI ZA TO JAKÝ JSI ♥

Doporučuji dodavatele:

Svatební šaty Svatební a květinové centrum (HK) - Šatky jsem si vyzvedla připravené, voňavé a bílé jak sníh. Mé obrovské díky patří Kačce a paní Zuzce ze svatebního centra, které semnou měly nelehkou práci a celou situaci ohledně výměny původně zvolených šatů vydržely a dotáhly do zdárného konce. V den D jsem si i díky nim připadala jako princezna ze své vysněné pohádky.
Květiny Svatební a květinové centrum (HK) - Perfektní práce, kytička nevěsty i všechny ostatní přesně podle mých představ.
Doplňky nevěsty Závoj - Svatební závoje M+M - Paní Michálková je pravá profesionálka s citem pro detail, ušila mi závoj jemný jak pavučinka, který přesně padnul k typu šatů.
Účes Silva Wild (HK) - Trpělivá Silva, která má zlaté ruce a opět mě utvrdila v tom, že v jednoduchosti je krása.
Make-up Markéta Dvořáčková (HK) - Taktéž perfektní spolupráce, líčení vydrželo celý den až do ranních hodin :-)
Svatební prsteny Rýdl - snubní prsteny - Jasná volba, objednali jsme již v únoru na svatebním veletrhu a nelitujeme.
Hostina Tenis klub LTC (HK) - Pan provozní je člověk na svém místě, ochotný, milý, nic není problém, na všem jsme se vždy domluvili. A stejně tak personál má u nás velkou 1 s *. Restauraci jsme si mohli vyzdobit den předem, vše bylo připraveno a v den D jsme se už o nic nemuseli starat. Připadali jsme si jako celebrity :-)
Dorty Paní Hlaváčová (HK) - Nic tak strašně dobrého a navíc krásného jsem v životě nejedla. Paní Hlaváčová více než splnila do puntíku mé představy o svatebním dortu. Skoro jsem si až říkala jestli není škoda ho rozkrájet. Moc Vám děkuji! Jste fantastická, klobouk dolů.
Hudba Triton (PCE) - Pan Hájek s kolegyní zahrají vše a jejich Ještě že tě lásko mám, připravená pro náš první tanec mi zní v uších dodnes. Kromě hraní zvládají bezvadně moderovat zábavu a nezkazí žádnou legraci. Velké díky i Vám
Fotograf Svatební fotograf Martin Horký a svatební video Tomáš Nix - Kdo Martina zná jistě bude souhlasně pokyvovat hlavou, je to človíček s úžasnými (občas i hodně akčními) nápady a perfektním citem pro fotku! Martine moc Ti děkujeme za nádherné a veselé fotky. Celé focení byla jedna velká zábava :-)
Svatební prsteny Rýdl - snubní prsteny - Jasná volba, objednali jsme již v únoru na svatebním veletrhu a nelitujeme.
3
pořádně zašněrovat..
1Pořádně zašněrovat..
None
None
None
3
None
2
None
4
1
None
None
None
1
10
None
None
None
1
None
None
6
None
None
bylo nás hodně :)
Bylo nás hodně :)
None
None
None
None
6
1
:o)
:o)
1
1
přebalování .. to byla vážně síla :o)
3Přebalování .. to byla vážně síla :o)
ale zdařilo se
Ale zdařilo se
novomanželská spolupráce poprvé
Novomanželská spolupráce poprvé
naše krásná výzdoba
5Naše krásná výzdoba
mami a Zuzi děkuji za pomoc
Mami a Zuzi děkuji za pomoc
2
chlazení na můj vyvrknutý kotník :-D
Chlazení na můj vyvrknutý kotník :-D
None
3
novomanželská spolupráce podruhé
Novomanželská spolupráce podruhé
None
1
None
None
1
None
None
None
1
1
1
1
má oblíbená
Má oblíbená
None
None
1
None
1
objednané album na fotečky, konečně - po půl roce už bylo na čase :-D
Objednané album na fotečky, konečně - po půl roce už bylo na čase :-D
po dvou letech opět na místě činu ;-)
Po dvou letech opět na místě činu ;-)
tentokrát už ve třech  ♥♥♥
1Tentokrát už ve třech ♥♥♥
v lednu čekáme našeho krásného chlapečka  ♥♥♥
2V lednu čekáme našeho krásného chlapečka ♥♥♥