Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

kacitko Neaktivní

Svatba byla 27. srpna 2010 Zámecká Oranžerie v Chlumci nad Cidlinou, Region Hradec Králové  • 

  • Nádherné, úžasné a rychlé .. bylo to tu napsáno už tolikrát ale i přesto se mi nechtělo věřit, že může jeden den tak rychle utéct. Den který v nás nechal tisíce krásných vzpomínek a dojmů, den který nikdy nezapomeneme. Moc děkujeme všem kteří ho prožili s námi. Hlavně pak rodičům, kteří se velkou měrou zasloužili o to, aby byl přesně takový jaký jsme si ho vysnili.

    Mojí mamince za pomoc s přípravou dekorací a všeho možného. Myslím že už tu můžu klidně napsat, že nás ty předsvatební přípravy obě definitivně pohltily a byly jsme skvělý tým. Mamulko moc děkuji za všechno, za Tvou trpělivost, za Tvé nápady, rady a za to jaká jsi, MÁM TĚ MOC RÁDA ♥

    Zuzanko jsem strašně moc ráda že Tě mám a že jsi se pod náš velký den společně s Michalem podepsala. Děkuju ti z celého srdíčka za Tvoji úžasnou a 100% pomoc, podporu a pak taky trpělivost s vyšilující nevěstou :o) Nejlepší svědkyně jakou jsem si mohla přát !!!

    Lukášku, manželi můj..budou to už dva krásné roky..a já si připadám stále jako v pohádce. V nádherné pohádce po boku svého prince se kterým chci zestárnout, se kterým se ničeho nebojím, který vždy byl, je a bude mou velkou oporou.
    ♥ MILUJI TĚ A DĚKUJI ZA TO JAKÝ JSI ♥
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
kacitko
Dnes slavíme už 5 měsíc od toho velkého dne...bože bože to to letí :-)
kacitko
Katka - 35 r. Lukáš 27.8.2010
Registrace: srpen 2008
Bydliště: Hradec Králové, Region Hradec Králové
Příspěvků: 425
Inzerátů: 0
Přátelé: 40