coverphoto
Neaktivní

kacitko

Katka  /  35 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 27. srp 2008
bydlí v městě Hradec Králové
Info o svatbe
Svatba byla 27. 8. 2010
3606
od svatby
Aktivita
9 příspěvků ve fotoblozích
414 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
  • +78
Svatební album
Káťa a Lukáš ♥
27. 8. 2010 Hradec Králové | 82 fotek
svatební prsteny
Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Jasná volba, objednali jsme již v únoru na svatebním veletrhu a nelitujeme.
fotograf
Svatební fotograf Martin Horký a svatební video Tomáš Nix - Kdo Martina zná jistě bude souhlasně pokyvovat hlavou, je to človíček s úžasnými (občas i hodně akčními) nápady a perfektním citem pro fotku! Martine moc Ti děkujeme za nádherné a veselé fotky. Celé focení byla jedna velká zábava :-)
hudba
Triton (PCE) - Pan Hájek s kolegyní zahrají vše a jejich Ještě že tě lásko mám, připravená pro náš první tanec mi zní v uších dodnes. Kromě hraní zvládají bezvadně moderovat zábavu a nezkazí žádnou legraci. Velké díky i Vám
dorty
paní Hlaváčová (HK) - Nic tak strašně dobrého a navíc krásného jsem v životě nejedla. Paní Hlaváčová více než splnila do puntíku mé představy o svatebním dortu. Skoro jsem si až říkala jestli není škoda ho rozkrájet. Moc Vám děkuji! Jste fantastická, klobouk dolů.
hostina
Tenis klub LTC (HK) - Pan provozní je člověk na svém místě, ochotný, milý, nic není problém, na všem jsme se vždy domluvili. A stejně tak personál má u nás velkou 1 s *. Restauraci jsme si mohli vyzdobit den předem, vše bylo připraveno a v den D jsme se už o nic nemuseli starat. Připadali jsme si jako celebrity :-)
svatební prsteny
Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Jasná volba, objednali jsme již v únoru na svatebním veletrhu a nelitujeme.
make-up
Markéta Dvořáčková (HK) - Taktéž perfektní spolupráce, líčení vydrželo celý den až do ranních hodin :-)
účes
Silva Wild (HK) - Trpělivá Silva, která má zlaté ruce a opět mě utvrdila v tom, že v jednoduchosti je krása.
doplňky nevěsty
Závoj - Svatební závoje M+M - Paní Michálková je pravá profesionálka s citem pro detail, ušila mi závoj jemný jak pavučinka, který přesně padnul k typu šatů.
květiny
Svatební a květinové centrum - Perfektní práce, kytička nevěsty i všechny ostatní přesně podle mých představ.
svatební šaty
Svatební a květinové centrum - Šatky jsem si vyzvedla připravené, voňavé a bílé jak sníh. Mé obrovské díky patří Kačce a paní Zuzce ze svatebního centra, které semnou měly nelehkou práci a celou situaci ohledně výměny původně zvolených šatů vydržely a dotáhly do zdárného konce. V den D jsem si i díky nim připadala jako princezna ze své vysněné pohádky.
27. led 2011

Dnes slavíme už 5 měsíc od toho velkého dne...bože bože to to letí 🙂