Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Katka a Michal   svatební album

kacenka1987  •  23 fotek  •  1. črc 2010, Prostějov, Region Prostějov

Jaká byla svatba:

Tak i já patřím k těm nevěstám co mohou prohlásit, že svatební den byl ten nejkrásnějším dnem v našem životě, avšak jak píšou snad všechny nevěsty, straáášně rychle utekl. Ale bude Tím naším nejkrásnější a nezapomenutelným. Všechno jsem se snažila připravit do posledních detailů, půl roku příprav, vyrábění všech možných dekorací, dárečků přes všelijaká plánování mohu konstatovat, že svatba se vyvedla v nádherný romantický film. Měsíc před svatbou jsem s radostí zjistila, že jsem těhotná, takže do posledních příprav se ještě přidala poslední starost a to zda všechno zvládnu a nebude mi třeba špatně při obřadu :-D
Docela horké dny byly tři dny před svatbou, kdy se rozváželo cukroví, ještě se muselo dokoupit ovoce a šampaňské na hostinu, doladit poslední změny,...sice maličkosti, ale od rána jsem se nezstavila. Všechno jsme zvládli na jedničku a bez zmatků a komplikací. V pátek před svatbou jsem ještě navštívila dr., který mi oznámil, že se má naše miminko čile k světu a že mohu klidně bez obav prožít náš den D v 7+2tt.
Ráno jsem se probudila docela pozdě, čekala jsem, že se probudím ještě za tmy, ale nakonec až 6,30 hod. Rychle jsme tedy vylítli z postele, nasnídali se a nachystala jsem si věci do salonu kam jsem odjížděla v 7:30 hod. Moje kadeřnice Pavlínka mi vykouzlila nejkrásnější účes a její kolegyně krásné líčení. Do salónu mě i přijel vyfotit Peťa (můj strejda) udělal pár snímečků, pár záběrů a jel si umýt auto, nu a ještě můj řidič Libor (přítel mé kamarádky) - tímto jim obou moc děkuji, poněvadž mi splnili sen mít nádherné vzpomínkové fotky z příprav. Kolem 10:00 hod jsem odjížděla ze salónu s neuvěřitelným pocitem jak se sama sobě líbím :-)
Honem mě tchýnina kamarádka zavezla k nám domů (také moc děkuji za odvozy a dovozy .-), kde jsem měla hodinku na oblíkaní. Pár svatebčanů už bylo před naším domem, kde měli občerstvení a něco k pití, zdobili auta a hezky se bavili, pak přijeli další poslední svatebčané tetičky, strejčkové, kamarádky, švagrová s neteřinkou, Peťa s rodinou atd.
Kamarádka Peťa a Janička(svědkyně) mi pomohli obléct se do nádherných svatebních šatů, obout do botiček, kabátek (opět děkuji tentokrát holkám za pomoc) no prostě připadala jsem si jako princezna a ještě víc, kdy jsem "konečně" vyšla z domu a ženich mi předal nádhernou kytičku, všichni na mě koukali, usmívali se a obdivovali, zářili jsme oba štěstím, byl to opravdu krásný pocit a mohlo se vyjet na radnici kolem 11:00 hod!
Před radnicí čekala ještě další část mé rodiny, u auta se mě táta ujal a vedl až k oltáři, kde jsem byla pěkně nervózní, ale proběhl fakt moc hezky poprvé a snad naposled :-D Na radnici a před jsme se společně ještě fotili a mohlo se v kolonce už všichni pohromadě odjet na svatební hostinu do Kralic na Hané. Tam se na nás moc hezky a příjemně připravili,
měli krásně připravené zalíkování, různá překvapení atd. Svatební tabule překrásná, obsluha taktéž na 1* a jídlo? Naprosto delikátní!!! Jen mě dnes mrzí, že svíčkové jsem se nedotkla, pouze tři sousta, nějak jsem to po těch nervíkách nemohla do sebe dostat, šaty mě také v sedě dost těsnili... ale musela být výborná, tak ji všichni chválili!! Po obědě jsme se šli fotit do parčíku.
Další zábava mě náramně překvapila jak se všichni hezky bavili i o miminka se kde kdo postaral, prostě paráda. Naše miminko bylo taky moc "hodné" do teď je mi dobře :-)) Ovšem den tak rychle utekl, že jsem si nestihla se všemi popovídat, všem osobně víc poděkovat tak jak jsem chtěla, než jsem se nadála byl večer a nakonec loučení :-((

Svatebním salon CAXA : svatební šaty, kabátek a svarební střevíčky, balerínky na přezutí Deichmann
Źenichův oblek: OP Prostějov
Nevěsty závoj: ebay.com
Bižuterie: kdyžtak pošlu net stránky
Kytice: Prostějov květinářství u Dony
Hostina: Kralice na Hané (VŠEM JEDNOZNAČNĚ DOPORUČUJI)
Snubní prstýnky : Karát v PV
Fotograf: David Prošvic

1
1
3.2.2011 budeme tři :-)
3.2.2011 budeme tři :-)
dalším nejkrásnější dnem 9.2.2011 kdy se nám narodila Sofinka
Dalším nejkrásnější dnem 9.2.2011 kdy se nám narodila Sofinka
už je to tříměsíční mimislečna
2Už je to tříměsíční mimislečna
opravdová šťastná rodina
Opravdová šťastná rodina
None
1
None
2