Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

judlinkadd Aktivní

Svatba byla 25. června 2016 Dešná u Dačic, Region Jindřichův Hradec  • 

  • I můj názor je, že byla úžasná... :-D
    Od začátku jsme to s manželem moc nijak neřešili, nenervovali, nestresovali a jsem velice ráda, že nám to vydrželo opravdu až do konce :-). A to jsem prosím stresař největší široko daleko. Byla to jedna z velkých životních zkoušek, při které jsem byla v klidu, jen asi na 10 min jsem byla lehounce nervózní, ale jinak pohoda, klídeček, až jsem na sebe byla fakt hrdá... Samozřejmě vznikly i nedostatky, ale brali jsme je s klidem (roztekl se nám dort :-D)
    Plánovali jsme to max půl roku dopředu a skoro všechno jsem zařizovala sama, pomáhaly mi kamarádky, skoro vše potřebné jsme zajistili s kamarády a dost jsem si toho opravdu udělala sama. I když mi teda někteří "dodavatelé" pili krev, dopadlo vše parádně. Se vším jsme byli spokojení a díky tomu i šťastní.
    Obřad byl v kostele a byl parádní. Skoro pořád jsme se smáli a strašně rychle to uteklo. Stejně jako všechno ostatní. Po obřadu byl oběd, focení, hry, tancování... Ale i to všechno strašně rychle uteklo. Už chápu kamarádku, která mi říkala, že by se hned vdávala znovu, už bych to taky dala znova :-D. Oba děláme u aut, takže jsem chtěla, aby i fotky byly tak trochu laděné (pokud někomu v albu přijde, že se jdeme fotit a rozbije se nám auto). I oznámení, svatební noviny a některé doplňky byly "ala" auta.
    Oslavu jsme kromě oběda neměli a nechtěli jsme klasickou. Chtěli jsme uvolněnou oslavu, což nám vyšlo. Nechtěli jsme nikoho k ničemu nutit, proto jsme byli domluvení, že se může jít kdokoliv, kdykoliv vykoupat do bazénu, převléct se, jít, kam chce, jíst, pít... prostě jen pohoda. A musím říct, že se mi ze všech stran donesla pouze chvála, jak se všichni dobře bavili.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
judlinkadd
D.F. P.M.
Registrace: září 2014
Bydliště: Region Třebíč
Příspěvků: 27
Inzerátů: 0
Přátelé: 1