coverphoto
Neaktivní

jo_hanka

J  /  31 let
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
zaregistrovala se 11. pro 2012
Info o svatbe
Svatba byla 29. 8. 2015
1808
dní po svatbě
Aktivita
19 příspěvků ve fotoblozích
48 příspěvků ve fóru
0 inzerátů
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
obuv
nevěsta – Högl, ženich – Ecco - Boty nás vyšli poměrně draho, ale byly tak krásné a pohodlné, že to stálo za to
doplňky ženicha
Bewooden.cz - Dřevěný motýlek obdivovali snad všichni :-)
výzdoba
my a kamarádi - pořád nemůžu uvěřit, kolik lidí nám pomohlo :-)
ženichův oblek
TLAPA - Das Wiener Modehaus - Oblek pro ženicha nám dal zabrat mnohem víc, než šaty pro mě :-). Nakonec nás zachránil Tlapa. Přes všechny poučky, že ženich má mít jednobarevný oblek jsme nakonec vzali jiné sako a kalhoty. Byla to láska na první pohled. Můj muž se snad poprvé cítil dobře ve společenském oblečení :-)
dárky pro hosty
My dva a naše skvělá kamarádka Pája - Protože já jsem grafička a můj muž sládek, vymysleli jsme tématický dárek pro hosty – každý dostal skleničku s naším logem. Strávili jsme mnoho večerů ve sklářské dílně u naší kamarádky a vypískovali jsme jich asi 140. Byla to zábava a skleničky měly velký úspěch. Hosté v nich dostali přípitek. Většina je nedala celý den z ruky a skoro všichni si je odnesli domů. Udělalo nám to radost :-)
svatební prsteny
Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - S Rýdlem byly trochu problémy. Původně jsme si objednali prsteny z paladia. Nechali jsme si vyrobit úplně jednoduché kroužky a do mého zasadili jeden kamínek. Paní v obchodě nás přesvědčovala, že paladium má stejné vlastnosti jako zlato a úprava není problém, pokud nejsou prsteny moc složité. Ale když jsme si prsteny vyzvedli a můj obratem vrátili na úpravu, protože byl moc velký, bylo nám řečeno, že zmenšit nejde a musí se (za nemalý poplatek) vyrobit znovu. Rozhodli jsme se teda, že oba prsteny vrátíme a necháme si vyrobit nové ze zlata. Bylo kolem toho spousta dohadování a stresu, ale musím uznat, že nakonec nám vyšli vstříc a vyrobili nové ze zlata bez dalších poplatků. Znovu bychom tam ale nešli, myslím, že je lepší zvolit nějaké menší zlatnictví s osobním přístupem.
účes
Salon Dan - Nejsem zvyká mít na hlavě cokoliv složitějšího než cop a lak na vlasy používám jen na fixování kreseb, tak jsem si musela chvíli zvykat, ale zvykla jsem si a byla jsem spokojená :-)
květiny
Modrokvět, zakázkový květinový ateliér - Na ateliér Modrokvět jsem narazila úplnou náhodou po hodinách neúspěšného hledání a hned jsem věděla, že je to přesně to, co chci. Paní Koubínová váže krásné a originální květiny na míru nevěstě, je s ní výborná domluva a ještě k tomu má skvělé ceny.
koláče
Maminka ženicha a tetičky
dorty
Lucie Průšová - Vyrobila pro nás tři úžasné dorty! Hosté se na ně vyrhli a pak si ještě chodili přidávat :-)
svatební oznámení
Já :-)
ubytování
Rezidence Vyšehrad - Krásný apartmán s výhledem na hrad. Strávili jsme tam 2 noci po svatbě a byli jsme spokojeni.
catering
Gastro Party Servis - Skvělá volba!! Jídlo všem chutnalo a postarali se i o plno věcí kolem, takže nám ušetřili spoustu práce a starostí. Jsme nadšeni!
kostel
Sv. Františka z Assisi, Praha - Habrovka - báli jsme se, že se nám tam ta spousta hostů nevejde, ale bylo to bez problému. Akorát v teplých dnesch doporučuju větráky
Žádné příspěvky