Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

J.D. a R.P.   svatební album

jjaanca  •  8 fotek  •  29. zář 2006, Region Praha

Jaká byla svatba:

Omlouvám se za ty fotky, ale manžel mi je zakázal tady zveřejnit, tak sem dávám jen ty, kde nejsme vidět. Měla jsem krásný účes, prstýnky, kytky i manikůru, tak se někdo může i tak inspirovat.

Šaty nevěsta: Adina, název šatů: Roma - šaty byly perfektní, půjčila jsem si k nim i boty a náhrdelník, jenže jsem na denním světle zjistila, že je šampaň, tak sem den před svatbou sháněla bílý náhrdelník.
Oblek ženicha: Pronuptia - perfektní
Prsteny: Primossa - mohu doporučit
Hostina: U Bezoušků - nic moc, jako obloha byl jeden list salátu a čtvrtka rajčete - mohli to nazdobit teda líp. Paní tvrdila, že tam mají CD přehrávač a vyprávěla jaká je to zábava, že se svatebčané "hádají" kdo si tam poustí svoje CD - ale když sme se pak ptali číšníka kde že je ten CD přehrávač, tak na nás koukal jak blázen, že tam žádný nemají a ani neměli. To mě dost naštvatlo, protože kdyby s sebou kámoš neměl náhodou počítač s MP3, tak bychom byli bez hudby :o(
Kadeřnice + vizážistka: Glamour Lady Salon, Praha 2 - mohu vřele doporučit, přijely ke mě domů a byly úúúžasné, protože pak sem byla já úúúžasná :o))
Květiny: Květinářství v Delvitě na Praze 4 - naprostá spokojenost svatební kdytku mi dělali podle fotek - je to kombinace dvou kytic které mám v přípravném albu a na kytce na auto se mi líbilo, jak byly připnuté kvítky i na stuze.
Fotograf: kamarád přítele mojí kamarádky :o)) - máme náádherné fotky, škoda že mi je manžel zakázal zveřejnit.
Dorty: cukrárna FishR s.r.o. - Dejvice

Moje kytka v rukou svědkyně - dělaná podle fotek z mého přípravného alba
Moje kytka v rukou svědkyně - dělaná podle fotek z mého přípravného alba
1
Dort
Dort
Účes
Účes
Účes - živé kyty a perly
Účes - živé kyty a perly
Prsýnky a manikůra
Prsýnky a manikůra
Manikůra - lepší fotku nemám, ale bylo to hezké
Manikůra - lepší fotku nemám, ale bylo to hezké