Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jitka a Tomáš   svatební album

jizi  •  1 fotka  •  14. zář 2009, v Praze, Region Praha

Jaká byla svatba:

Je to klišé, ale vážně to bylo perfektní :-) Chtěli bychom moc poděkovat všem, kteří si udělali čas a přišli se podívat na obřad - všechny jsme vás moc rádi viděli! Stejně tak bychom rádi poděkovali rodině a přátelům za to, že s námi ten "náš den" oslavili - byli jste báječní! A veliké, převeliké díky patří rodičům a svědkům - díky, bez vás bychom to takhle nikdy nezvládli :-).

Šaty - svatební salon Bella Hradec Králové - perfektní přístup a veliká spokojenost.
Účes - Nikola Miláčková - bezvadná ženská, velká profesionálka - ve svatební den přijela učesat mě i svědkyni k nám domů, paráda.
Obřad - Chodovská tvrz - bohužel nevím, jak se jmenoval pan oddávající, ale byl naprosto famózní - měl krásnou, neformální a vtipnou řeč.
Hostina a raut - U Rytíře Jakuba v Kunraticích - 100% spokojenost - skvělé jídlo i personál - už nevím, která nevěsta mi tohle místo doporučila, ale zaslouží si veliké poděkování.
Hudba - Jiří Beneš a Šárka Fidrantová (Nymburk) - šest neděl před svatbou nám odřekl zamluvený hudebník, teď jsme za to vděční, protože produkce neměla chybu.
Kytky - Zuzka Frýdmanová - naprostá špička a absolutní spokojenost - z její hlavy se zrodila i výzdoba stolů, se kterou i s manželem pomáhali - veliké díky!
Fotografie - Hynek Glos - předpoklad se potvrdil, fotky jsou perfektní!