Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jitka a Honza   svatební album

jitulas  •  79 fotek  •  2. kvě 2015, Trnava, Region Zlín

Jaká byla svatba:

Svatba byla dokonalá. Počítala jsem s tím, že se něco pokazí, ale nic se nepokazilo. Ráno trochu pršelo, ale to přestalo než jsem vyšla od kadeřnice, ale pořád byla hrozně zima. Odpoledne svítilo sluníčko a bylo konečně krásně teploučko.

Ráno jsem stávala v 5.15 a tatínek mi nachystal párek a čaj na snídani. Svědkyně (sestra) mě odvezla ke kadeřnici a na líčení. Tam už za mnou dorazil i kameraman a fotograf, byla jsem z nich ze začátku nervózní, ale to se časem vytratilo a focení jsem si moc užívala. Po návratu domů jsme měli dost času tak jme si dali kafé a koláček, a pak jsme se pustili do oblékání. Trvalo nám to dýl než jsme doufali. Ženich se svou rodinou přijel kolem 10.30, ale ještě ho za mnou nepustili, fotograf chtěl semnou udělat pár foteček. Ženich nečekal dlouho, zatím mu podstrčili falešnou nevěstu s dítětem, ale trval si na tom, že chce jen mě :)

Byla jsem poprvé nervózní, když jsem tam stála a čekala, až dojde a jak se bude tvářit. Byl dojatý a já se smála jak ze mě opadla nervozita jestli se mu budu líbit :) Donesl mi krásnou žlutou kytku, byla dokonalá :) Vyměnili jsme si dárky, poděkovali rodičům a dostali požehnání. Po malém přípitku jsme se začali přesouvat ven, kde na nás čekali hosti a následně přejezd ke kostelu.
Byla mi hrozná zima, ale všem jsem říkala, že není taková zima:) Byla děsná kosa :D V kostele jsem to moc nevnímala, rychle to uteklo. Kostel byl vyzdoben do naší žluté barvy a pan farář byl vtipný. Bylo to moc hezké a dojemné. Po obřadu nám Pan farář říkal, že jsme vysmátí ale celý kostel brečel :) ...a už jsme zase stáli venku v té zimě a lidi nám do nekonečna gratulovali :) Udělali jsme společnou fotku a rychle se jeli schovat do tepla na hostinu.
Jídlo bylo vynikající a krmení navzájem jsme taky zvládli :) Po hostině se počasí úplně otočilo, vylezlo sluníčko a mraky skoro nikde, ale nejlepší na tom bylo to teploučko. Lidi posedávali venku a pili kafíčko. Využili jsme hezkého počasí a jeli se fotit na přehradu. Tam hrozně foukalo a vlál mi závoj a vlasy ale pan fotograf byl opravdu šikovný a uměl si s tím poradit a využil toho a vznikly nám nádherné fotky.
Po hodinovém focení jsme se vrátili na hostinu, rozkrájeli dort a zatančili první tanec. Všechno probíhalo naprosto nenuceně a spontálně.
Svědci pro nás nachystali pár překvapení. Skládali jsme puzzle z naší fotky. Sestra (pekařka) donesla těsto na vánočku a měli jsme si společně upléct srdíčko :) to nám pak upekli a donesli ho večer. Dostali jsme zástěry, síťku na hlavu a rukavice :) My jsme si ho usušili a máme ho pořád.
Večer se všichni bavili, pili, tančili a my dva s ženichem jsme si to moc užívali s nima...

Byla to nejúžasnější událost v našem životě :)

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Michal Mikláš - Je to úžasný člověk a fotky od něj jsou úžasné
Hostina Trnava, Pivovar Vraník-stodola
Svatební oznámení KyoPrint s.r.o.
Dorty Jindřiška Čalová, Všemina - Chutově nejlepší dort jaký jsem kdy měla. Bez másla. Mascarpone krém a čokoládový krém naprosto luxusní.
Svatební šaty Svatební studio Dany Svozílkové - Naprostá spokojenost, šaty i doplnky krásně voňavé a bílé
Doplňky nevěsty Svatební studio Dany Svozílkové
Květiny Květinářství Lucie Mahďáková - Naprostá spokojenost, květiny nádherné
Svatební prsteny Zlatnictví Pechanec Zlín
Podvazek pro nevěstu Svatební studio Dany Svozílkové
None
1
None
2
None
None
2
None
None
něco na krk a naušničky :)
Něco na krk a naušničky :)
None
None
None
1
None
2
None
1
None
2
první setkání
První setkání
None
2
None
None
Sranda i v kostele
Sranda i v kostele
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None
None
náš dortík - byl vynikající
2Náš dortík - byl vynikající
None
None
None
pro rodiče
Pro rodiče
None
před stodolou ve které byla hostina
Před stodolou ve které byla hostina
None
4
None
None
None
None
None
None
1
None
None
1
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
4
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
moje krásná květinka
Moje krásná květinka
None