Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jitka a Standa   svatební album

jitka008  •  65 fotek  •  16. dub 2016, Vlkov, Region Tábor

Jaká byla svatba:

Nejprve napíšu pár vět o peripetiích před svatbou, protože tohle asi jen tak, někdo nezažije. Zasnoubení jsme byli od září 2015. Hned jsme věděli, že chceme menší, uvolněnou svatbu. Předjednali jsme dodavatele a pak v půlce ledna to začalo. Místo, kde se měla svatba konat nám nevyšlo. Nevadí, našli jsme jiné, zaplatili zálohu a vzápětí zjistili, že majitel na sebe vyhlásil návrh na oddlužení a má nařízenou exekuci k prodeji nemovitosti. A to vypadal jako solidní pán. To byl konec února. Naštěstí zálohu vrátil. Aby toho nebylo málo, ve stejném týdnu si manželova babička zlomila nohu a můj kocourek onemocněl. Bohužel ten začátkem března umřel.
Když jsem pak četla, jak některé nevěsty mají před svatbou pochybnosti, já po tomhle věděla jen jednu věc, že je mi jedno, kde se vezmeme, jaká bude svatba, ale hlavně že se vezmeme a že mám vedle sebe fajn člověka s kterým zvládneme i to zlé.
A jaká byla svatba? Svatba byla úžasná. Počasí vyšlo parádně Uvolněná atmosféra, přesně, tak jak jsme si svatbu představovali. Na hladkém průběhu má obrovský podíl majitel a všichni z Vlčí boudy, čímž jim děkujeme, že se o nás krásně starali.
Obřad byl romantický za kytarového doprovodu pana Nováka. Pak následovalo společné focení a výborný oběd. Po něm jsme naše svatebčany opustili na focení jen nás dvou. Aby se nenudili, přichystali jsme jim svatební tombolu. Pak už následovalo krájení dortu a čtení přáníček. Večer tanec a pouštění lampiónků po vodě a balonků štěstí.
Svatba se vydařila a děkujeme našim rodinám a přátelům za podporu v náš den. Zvláštní poděkování patří mojí mamce, sestře, kamarádkám Lence, Monice a Mirce za pomoc s přípravami svatby.

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Pavel Špulák - Krásné fotky a skvělé nápady na focení
Hostina Vlčí bouda - Výborné jídlo, příjemní majitelé
Dorty Paní Bicerová - Soběslav - Nejen krásné, ale chutné cukroví i dort
Svatební šaty Půjčovna šatů Monika Veselí nad lužnicí - Šaty lze i koupit
Účes Michaela Bicková - Příjemná, na zkoušce češe několik účesů, dokud nejste spokojení
Make-up Zdena Bartoňová - Líčení vydrželo až do konce
Bižuterie KATYMA - Ručně šité šperky - náušnice a náhrdelník nevěsta
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
2
None