Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jitka a Michael   svatební album

jitik20  •  32 fotek  •  7. říj 2009, v Praze na parníku, Česká republika

Jaká byla svatba:

Bylo to úžasné ,Vše se vydařilo,hlavně počasí vyšlo....Byla jsem hodně nervozní ,Ty přípravy a schánění šatů mi dali nejvíc zabrat ..Co radím Všem nevěstám ať ten svatební den hodně vnímáte a hodně si ho užívejte ,se Všemi se bavte...:) :) je to nejkrásnější den v životě !Velké poděkování patří samozdřejmě Všem pozvaným svatebčanům ,že byli tak hodní a našli si na náš velký den čas a společně to s námi oslavili..moc děkujem také za všechny ,,opravdu" dary ...!!!!

svatební salon Vlasta na Kladně - šaty ,korunka do vlasů - moc milá,velice ochotná paní ,dopručila mi i spec.prodejnu košilí - pro ženicha - také na Kladné kousek na pěší zoně vůbec jsem nemohla sehnat tu správnou barvu k mým šatům.A tm opravdu měly i krásnou kravatu se stříbrnými proužky ...no super. Chtěla bych dodat že šaty - půjčeny za pár babek když to porovnám s centrem Prahy...:)..opravdu tam má krásné od značkových návrhářu opravdu levné šaty - doporučuji Všem budoucím nevěstám kdo to nemá hodně daleko tam zajéct .

slečna Lucie Budínská :
- šíkovná a milá vizážistka i stylistka ..česala mě i líčila..byla jsem velmi spokojená s líčením ..vlasy - mohl být lépe prpracovaný učes...

Green Point flowers Bělohorská Praha 6-
uvázali na mé komplikované přání krásnou svat.kytku ...cena tak v normě ...

video kamera + foto pan. Stehlík z Teplic :
velice milý ,šikovný pán.Přjel vlakem už na půl 6 do Prahy aby natáčel už z domova přípravy,potom celý den bez větší přestávky natáčel a nevynechal jednoho svatebčana co by nevyfotil...a to jich tam bylo 70 ! Prostě byl velice akční ..a bezva pán:).Udělal nám 5 cd s fotkami dohromady 1000 fotek + to nejůžasnější sestříhaný videozáznam prokládaný fotkama ,podložený písničkama z pohádek ..to je nejkrásnšjší všem se to moc líbíííí...:).. Není to profesionál,ale výsledky jsou na profesionální ůrovni...!!! Od rána do 19h do večera fotil a natáčel....moc mu za to chceme touto cestou ješťe jednou poděkovat.

pan Bursík profi foto-
nafotil obřad a krásné portréty po obřadě ...také šikovný za velmi rozumnou cenu.I když malá výčitka u focení předávání prstýnkú a svatebního polibku ..fotky mohli být detailnější a výstižný..

Svatební dort :
- úžasná kafé cukrárna také na Kladně ,dělají tam úžasné různé několikapatrové dorty - velký výběr!

romantika....:)
Romantika....:)