Naše přípravy začaly návštěvou svatebního veletrhu v hotelu Diplomat v Praze.Odnesli jsme si odtud spousty kontaktů,nápadů a dokonce i nějaké slevové kupóny.
Bydlíme kousek od hradu Karlštejn,takže svatební obřad budeme mít samozřejmě tam.To jsme ani na chvilku neváhali,je přeci nádherný.Jen s výběrem místa, kde bude hostina, jsme měli trošku problém.Potřebovali jsme hotel nebo restauraci s ubytováním,protože rodina ženicha je z Moravy.Jedno dopoledne jsme se vydali takovéto místo hledat a nakonec jsme přece jen našli.Hostina tedy bude ve Svatém Jánu pod Skalou.Moc hezké místečko....
Pár dní po veletrhu jsem s maminkou navštívila mnoho půjčoven svatebních šatů.Vybrala jsem si šatičky v salónu Nevěsta v Praze Letňanech.Jsou tam moc milé paní, které mi s výběrem ochotně poradily.
Pak jsme na internetu hledali,jaké bychom si nechali udělat snubní prstýnky.Nejvíce se nám líbí kombinace žlutého a bílého zlata.
Pak také vybrat fotografa nebyla zrovna legrace.Vybírat a kontaktovat jsme je začali tři měsíce před svatbou,což jsme později zjistili ,že vzhledem k našim požadavkům, je docela pozdě.Na svatebním veletrhu nás totiž velice zaujala nabídka firmy Graphi studio,které tam prezentovalo svatební knihy.Nám se moc zalíbily a rozhodli jsme se, že si ji rozhodně necháme udělat.Tak jsme hledali fotografa,který s touto firmou spolupracuje a vetšina jich měla v našem termínu již domluvenou nějakou jinou svatbu.Nakonec jsme přece jen byli úspěšní a náš svatební den bude fotit firma LTL - studio.Kameramana jsme dlouho vybírat nemuseli, měli jsme od kamaráda kontakt na jeho známého.
Asi měsíc a půl před svatbou jsme poslali svatební oznámení.Co že na něm máme?....no přece fotku hradu Karlštejn a také jsme tam mi dva v kroji (byli jsme letos při pořádání Májů v naší vesničce za Májovníky).
Teď už jen zařídit krabičky na vyslužky,spočítat skutečný počet hostů,sehnat oblek pro ženicha,košili pro tatínka a dědečka.........
Já si teď doma surfuju na internetu a vybírám svatební účes ,kytici,bižuterii,boty....atd. Jsou to samé příjemné věci.:-)))Je měsíc před svatbou a já už se na ten den moc těším.