Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

jeunemariee1 Neaktivní

Svatba byla 29. srpna 2015  • 

Kameraman Jan Trnka Productions - Jan Trnka je opravdu skvělý mladý a kreativní kameraman, velký profík za dobrou cenu. Při obřadu ho ani nevnímáte, při stylizovaném natáčení má dobré nápady, které na videu vypadají úžasně. Pokaždé, když výsledné video vidím, brečím. :) Není co dodat víc, koukněte na jeho videa... Doporučuji.
Hudba DJ Jirka Fikeis - Velká bomba! :) Jirka je úžasný DJ. Výborná domluva, přijede, neruší, sám se domluví s obsluhou restaurace a vše si vybalí, zapojí... Zahraje dle přání či sám od sebe vybírá hity, které zaujmou všechny věkové skupiny - bere na zřetel všechny hosty, vhodně kombinuje i měni styly hudby i dle času. Na začátku "hraje i babičkám" a "k poslechu", později přechází na "k tanci a poslechu", až to končí jen tím tancem a věřte, že dokáže vyburcovat k tanci i ty největší dřeva a zapřísahlé netanečníky! ;) Má k dispozici také promítací plátno s klipy, světla atd. Je to moc milý a ochotný profík! Cena velice dobrá. Doporučuji.
Dorty Cukrárna Saint Tropez Praha - Cukrárna Saint Tropez má sice dobré dorty, ale domluva s nimi byla na dlouho a krkolomná. Velice mě ale zklamali při objednávání, kdy mi oznámili, že to, co celou dobu (měsíc) domlouváme, nelze udělat, že by dort nebyl dost stabilní! V tu chvíli jsem myslela, že omdlím, že bude prostě svatba bez svatebního dortu (bylo to již jen pár dní před obřadem)!!! Vybrali jsem si je právě proto, že slibovali, že jsou schopni udělat atypický dort (což umí i jiné cukrárny, ale ty již třeba neměli svůj dovoz) a oni nám ve chvíli, kdy už vlastně nemůžeme, kvůli termínu, couvnout oznámí, že to nebude podle našich představ, ale zcela obyčejně. Dort jsme tedy i přes to objednali, nic jiného nezbývalo, ale nevzpomínám na něj v dobrém, i když chuťově dobrý byl. Do jejich cukrárny již ovšem nikdy nevkročím a nevěstám, které by chtěly něco netradičního, nedoporučuji. Byly to vážně nervy a ještě předražené!
Civilní obřad Pavel Knob - Pokud někdo chcete civilní obřad, ale ne s úředníkem, můžu doporučit pana Knoba z Apoštolské církve. Nejsme ani jeden s manželem věřící, ale jeho řeč, byť je s náboženským nádechem, nám vůbec nevadila. Byla naopak taková poetičtější, než od většiny oddávající úředníků. Za matrikářku má pan Knob svou paní, oba jsou moc milí. I když na první schůzce měl pan Knob řeč o bohu apod., ale nikomu nic nenutí, pokud se ozvete, že o to zájem nemáte, nepokračuje. Cena byla stejná jako u většiny takových oddávajících. Naopak nemohu nezmínit pana Dobroslava Makovičku, se kterým jsme se sešli před Knobovými. Pan Makovička si sezval několik párů za sebou do jedné restaurace, tím pádem tam strávil několik hodin a my jej již zastihli v dosti podnapilém stavu! Možná právě alkohol způsobil také jeho aroganci, což nás natolik odradilo, že jsem s ním svatbu nakonec ani neprobrali a velice záhy odjížděli. Kdo nám zaručí, že se pak nebude takto chovat i na svatbě?! Otřesné.
Fotograf HSphoto - Moc doporučuji Hanku a Standu z HS photo jako svatební fotografy! Jsou to moc fajn lidi, svou práci berou svědomitě a výsledek dopadl úžasně! Na místo svatby přijeli sami od sebe s předstihem, aby si prošli také okolí a vytipovali místa, kde by se daly udělat ty stylizované fotky. Při focení obřadu a vůbec mezi svatebními hosty byli nenápadní, při stylizovaných fotkách umí rozesmát a udržet dobrou náladu, i když je vám vedlo a již toho máte dost. :) Upravené fotografie zasílají co nejdříve. Na to, že vás fotí dva fotografové, mají velice fajn ceny. Určitě se k nim plánuji ještě vrátit do ateliéru na foto s dětmi...
Květiny Květiny Serafin - Kytičkáři - Úžasná a naprosto profesionální práce! Nemůžu si vynachválit. Se Serafinem máme dlouholeté zkušenosti. Pánové mají krásné a originální nápady (koukněte se na jejich facebook na fotky). Stačilo ukázat pár fotek, jak by kytice a dekorace měly vypadat, nediktovala jsem si konkrétní květiny, protože jsem věděla, že Serafin to zvládne na jedničku i bez detailního zadání. Všichni obdivovali. Doporučuji!
Hostina ALT penzion - Obřad, hostinu (raut od obřadu do noci) i ubytování jsme měli v ALT penzionu v Hájku v Praze. Velké plus bylo právě soukromí, vše bylo jen pro nás, nikdo cizí. Také žádné přejezdy nerušily a nekomplikovaly svatební den… V čistých pokojích si mohl kdykoliv kdokoliv odpočinout/převléci se apod… Jídlo bylo všechno výborné, hosté chválili. Jediné mínus od nás mají za horší komunikaci. Obzvláště s paní to bylo několikrát velmi napjaté – kvůli jejímu drzému a neomalenému chování jsme i přemýšleli, že rezervaci zrušíme. Doufala jsem, že o svatebním dni bude pouze v kuchyni, kde jí to jde moc dobře, to se musí nechat. Naštěstí se tak stalo a svatební den se, krom jednoho malého zbytečného zádrhelu, povedl.
Svatební oznámení Printia - Moc krásná oznámení. Ochotné a milé jednání.
Svatební šaty Svatební salon NEVĚSTA Praha - Velice doporučuji salon Nevěsta. Prošla jsem celkem cca 6 salonů a v tomto jsem našla nejen šaty "přesně po mne", ale také fajn a milé asistentky, což není všude. Veškerá komunikace a zapůjčení proběhlo hladce a s úsměvem.
Make-up Natálie Hostačná - Moc doporučuji Natálii Hostačnou. Je to velká profesionálka, milá, ochotná, dobře poradí... Líčení drželo opravdu celý den perfektně a fotografové si chválili, že nemuseli tolik "upravovat". :)
Účes Natálie Hostačná - Přiznám se, že z líčení od Natálie jsem byla opravdu nadšená, ale z účesu trochu méně - na začátku vypadal skvěle, až na pár drobností, ale jsem velký detailista. Mínus byla také menší výdrž účesu. V průběhu dne jsem ale s kamarádkou přitočily znovu vlny a bylo to zase dobré. Mohlo to být také typem vlasů...
Šperky Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Na svatbě jsem měla náušnice a řetízek s přívěskem od Rýdla. Krásně mi vše ladilo k prstenu, který máme také od nich..
Zásnubní prsten pro nevěstu Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Krásný zásnubní prstýnek od Rýdla.
Svatební prsteny Zlatnictví Rýdl - Zásnubní a snubní prsteny. - Svatební prsteny nám vyrobili na přání, mohu doporučit.
Tento fotoblog je zatím prázdný.
jeunemariee1
Registrace: listopad 2014
Příspěvků: 18
Inzerátů: 0
Přátelé: 0
Líbí se mi tyto fotoblogy (3)