Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Hana Kovářová a Pavel Kovář   svatební album

jessika  •  50 fotek  •  15. bře 2009, na radnici v Brně Řečkovicích, Region Brno

Jaká byla svatba:

Náš velký den proběhl v naprostém klidu (až na tradiční ranní bláznění kolem občanek), skvěle jsme si ho užili a nejen nám, ale i našim hostům se mooooc líbil. Velké dík patří všem, kteří nám pomáhali a podporovali nás.

Radnice v Brně Řečkovicích - výborný přístup paní matrikářky, nic nebyl problém. Velice pěkné prostředí. Radnice vše na své náklady vyzdobila, vše šlo jako po másle. Tři dny po svatbě si uvědomili, že nejsme přímo z Řečkovic (ale z jiné části Brna), tak volali a nabídli se, že oddací list pošlou, abychom tam nemuseli znova jezdit.

Hostina - Žebětínský dvůr. Naprostá spokojenost. Vše klapalo na jedničku, stoly nazdobili podle našich představ, jídlo chutnalo skvěle (obzvlášť zvěřinový gulášek), obsluha byla výborná. V jiných albech byla vyjádřená nespokojenost právě s obsluhou, já na to ale pana majitele upozornila a vše bylo bez problémů. Jídla bylo, že jsme ho nemohli sníst a cena nás příjemně překvapila. Jedna rada - nespoléhejte se na nabízené rozvozy, pokud je i v jiných salonkách akce, jsou o ně těžké boje.

Kapela - skvělá Nová tchýně. Díky Káťo. Bez této kapely by to určitě nebylo takové. Parket byl neustále zaplňěný, hosté chválili a chválili. Díky za pomoc se svatební zábavou.

Dorty, cukroví, koláčky, chlebíčky - paní Ondrová z Líšně. Neopopsatelně dobré bylo všechno, hosté se olizovali až za ušima! Cena vskutku lidová.

Květiny - květinářství v Slavkově na náměstí. Kytička předčila mé očekávání, ceny oproti Brnu poloviční.

Oznámení - Kyoprint Kuřim - profesionální a rychlé jednání.

Prstýnky - zlatnictví Gütner Praha.

Víno - vinařství Hevera Kuchařovice. Naprosto skvělé víno přímo od výrobce za cenu supermarketového krabicáku:) Dodávají i do parlamentu.

Líčení a nehty - Vlaďka Mazlová, Velešovice.
Účes - Radka Dostálová, Komárov. S oběma velká spokojenost, doporučuji.

Foto - Dana Mlčuchová, Blansko - focení s ní byl zážitek, moc se těšíme na fotky. Během obřadu jsme zaregistrovali ještě jednu fotografku, kterou nikdo nezval. Když se jí můj novomanžel zeptal, kdo je a jestli je od novin:), tak jsme se dozvěděli, že je to kolegyně naší paní fotografky, která přišla fotit s ní. Takže jsme nakonec měli fotografky dvě. Jedna nás fotila, když jsme se koukali do objektivu, druhá vše brala z jiného úhlu. Na hostině pak fotili svatebčané. Zvláštní díky patří Ondrovi:)

Video - sestřin přítel Pavel. Díky!

Největší díky pak patří nevěstině sestřičce Radunce, díky níž nevázla zábava než přišla kapela! Celou dobu vše skvěle organizovala.Taky nám vytvořila Svatební noviny.

Díky všem, kdo jste s námi přišli oslavit náš velký den!

Smlouvání o nevěstu:)
Smlouvání o nevěstu:)
Už mě prodali
Už mě prodali
Nestrojená radost
Nestrojená radost
S rodiči a svědky
S rodiči a svědky
Tak to je moje oblíbená
Tak to je moje oblíbená
:)
:)