Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Komerční odkazy na konkrétní produkty ve fóru  vybrali jsme

Všimla jsem si, že se ve fóru mnohokrát objevují označené takové příspěvky, které svým obsahem nejsou v rozporu s pravidly stránek. Jedná se o příspěvky komerčního charakteru s odkazem na konkrétní produkt, které vkládají běžní uživatelé, ne Profesionálové.
Příspěvky, které odkazují svou www adresou na konkrétní produkt, jsou v pořádku zejména z toho důvodu, že se drží tématu o kterém diskuze, či otázka je. 

Podívejte se na tento příklad:

  • Téma: Chtěla bych ke svým svatebním šatům modrou svatební kytici. Jak by měla vypadat a jaké květiny by v ní měly být?


K této otázce může kdokoli vložit link na konkrétní produkt kytice, kterým chce takto pomoci nevěstě a navrhovanou kytici jí doporučit. Při odkazu JEN na webovou stránku ( www-kvetinarstvirychle.cz), což je již kontaktní údaj firmy, vzniká podezření z nepřímé reklamy na danou firmu a taktéž samotný link už nemá přidanou hodnotu pro dané téma. Takový odkaz označujte přes vykričník jako "Nevkládej kontaktní údaje firem".


V případě, že chcete nevěstě pomoci a chcete vkládat www linky, měli byste si dát tu práci a najít požadovanou kytici na stránkách květinářství. V tu chvíli vidíme, že má příspěvek přidanou hodnotu a nevěstě má pomoci. Nemluvě o tom, že máte možnost vkládat obrázky ke svým příspěvkům ve fóru. Právě z toho důvodu není kolikrát ani potřeba vkládat www linky. Takový obrázek má nakonec i daleko větší přidanou hodnotu v porovnání s www odkazem. 

 

Pomoc = odkaz na konkrétní produkt firmy = konrétní obrázek (v tom nejlepším případě).

Mějte se fajn,

Jennyska - Asmira team

Přidané 16. únor 2012.  •  To se mi líbí
jennyska  
Přidané 16. únor 2012.