Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jana N. a David H.   svatební album

jennyn  •  37 fotek  •  18. črc 2010, v Kroměříži na radnici

Jaká byla svatba:

Byl to jeden z nejnádhernějších dnů v mém životě. Svému mužíčkovi jsem v neděli ráno po probuzení řekla: Ten den byl tak nádherný, hned bych se vdávala znovu. Většina z nás holek se na svou svatbu těší minimálně polovinu života. Pak jsme konečně požádány a vrháme se do příprav, které trvají týdny a měsíce. A pak přijde TEN DEN, který ale strašně rychle uteče. A to je hrozná škoda a podle mě je to nespravedlivé. Měl by trvat déle, no ne?
Vyšlo nám absolutně vše. Byla jsem krásnou princeznou pro svého prince, měli jsme nádherně nazdobenou svatební tabuli, vyšlo nám nádherné počasí, dorty byly krásně nazdobené, foťák byl profík … prostě pohádka.
Děkujeme všem, kteří s námi tento nádherný den prožili.

ABSOLUTNÍ JEDNIČKA je p. Laml z restaurace v hotelu FIT v Přerově. Sama dělám různé dekorace a proto jsem se trochu obávala, jaká ta tabule bude. V pátek večer, když jsem dovezla všechny ty věcičky na vyzdobení stolů a začala popisovat, co kam jak atd. ze mě musel šílet. Na druhý den jsem neměla slov. Tabule byla nádherná a dokonalá. A jídlo? Tak pro to nemůžu říct nic než BOMBA. Měli jsme vepřovou panenku s grilovanými kukuřičkami ve slaninovém kabátku. Nikdy v životě jsem v restauraci nejedla nic tak dobrýho. To maso se rozplývalo na jazyku. Prostě slast! ORGASMUS v puse
Česala a líčila mě moje kadeřnice Lenička Dlouhá z Kroměříže. Taktéž absolutní spokojenost. Účes mi chválil snad opravdu každý a líčení bylo dokonalé. Jemné a přesto jsem si připadala jako princezna. Díky puso, jsi jednička!
Šaty byly ze Vsiska – půjčovna CAXA. Šaty byly nádherné. Přesto, že jsem měla podpatky 9cm, byly mi dlouhé, takže jsem je pořád musela nosit v ruce, protože jsem si na ně zepředu šlapala. I po těchto zkušenostech bych si ale asi jiné nevybrala, tak strašně jsem z nich byla nadšená a připadala jsem si v nich opravdu jako princezna.
Fotili jsme se v parku Michalov v Přerově – nádherné místo. Fotil nás profi fotograf Vítek Němčák. Ochotný, vstřícný, fotky, které jsme dostali, jsou nádherné.

budu krásná?
Budu krásná?
nevěsta
Nevěsta
ženich
Ženich
maminka a tatínek nevěsty
Maminka a tatínek nevěsty
maminka ženicha
Maminka ženicha
a jsi můj
A jsi můj
ta byla panečku
Ta byla panečku
srdíčko
Srdíčko
u kašny
U kašny
s mou roztomilou neteřinkou - družičkou
S mou roztomilou neteřinkou - družičkou
s těmi nejbližšími
S těmi nejbližšími
se svědky
Se svědky
s kamarády
S kamarády
přípitek
Přípitek
můj muž no1
Můj muž no1
krásné kytky
Krásné kytky
v podloubí
V podloubí
naše společná cesta
Naše společná cesta
houpačka
Houpačka
ženich
Ženich
nevěsta
Nevěsta
a znovu
A znovu
a spolu
A spolu
a zase
A zase
a zase
A zase
a zase
A zase
se svědky
Se svědky
samotní
Samotní
s mojí milovanou sestřičkou - svědkyní
S mojí milovanou sestřičkou - svědkyní
pod stromem
Pod stromem
na lavičce
Na lavičce
s nejlepším kamarádem - svědkem
S nejlepším kamarádem - svědkem
zasněná
Zasněná
u auta
U auta
a zase s neteřinkou
A zase s neteřinkou
první tanec a balónky
První tanec a balónky
krájení dortu
Krájení dortu