Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jana a Petr   svatební album

jeankr  •  13 fotek  •  18. zář 2009, v Dambořicích, Region Hodonín

Jaká byla svatba:

Den 25.4.2009 byl tím nejhezčím dnem na světě...ano, je pravda, že teď, postupem času, bych udělala spoustu věcí jinak. Ale ten den „D“ jsem si užila na plno!
Od rána jsem neměla vůbec žádnou trému až mě to děsilo :D....vše proběhlo tak nějak v poklidu – jen ženich se asi nemohl dočkat a tak přišel o pár minut dřív....takže sestra, co by starší družička trošku nestíhala. Ale byla moc šikovná a taky jí to moc slušelo. Tímto jí ještě jednou moc a moc děkuju – MTR!!
Obřad proběhl v celku hladce. Nechtěli jsme celou hodinovou mši a tak jsem travala i s manželem na půl hodince – čistě jen oddávací obřad. Akorát manžela to trošku celé vzalo, že proplakal dopoledne...byla to spousta dojemných situací...a věřím, že podívat se zpříma rodičům do očí při požehnání....tekly by potoky slz i mě....

A odkud byly všechny věci …???
květiny a květinová výzdoba – kamarádka Mirka – 100% spokojenost
šaty nevěsty – Salon Bella, Brno – 100% spokojenost, šaty byly perfektně upravené, voňavé...cítila jsem se v nich báječně celý den
boty nevěsty – Salon Bella, Brno
ozdoby do vlasů a bižuterie – sv. Salon Exklusive, Brno; bižu jsem hledala po intermetu
oblek ženicha – Salon Bella, Brno – tady jsem byla spokojená až na ženichovi kalhoty – mohly být užší nohavice....ale to vidím až teď v ten den pro měl byl ten NEJ!!!
obuv ženicha – už si přesně nepamatuji, ale nakupovalo se v nákupních centru Vaňkovka, Brno
kravata a vesta – Salon Bella
svatební tabule – vlastnoruční výzdoba s pomocí mých přátel – tímto všem děkuji :). Veškeré věci jsem sháněla po internetu nebo po obchůdcích – bylo před velikonocemi, tak to nebylo tak těžké :)
fotografka – pí Zdeňka Damborská, Brno – nám. Svobody. Velice šikovná, ochotná, milá, nápaditá....DĚKUJI!!!!
kameraman – kamarád – na video se stále těšíme :D:D:D...už se na něm pracuje

Celý den strašně rychle utekl...vdávala bych se klidně znovu...ale nastávajícího bych ani za nic neměnila.....takže teď každé z vás, která na svůj den čekáte, tiše závidím....užijte si ho – u spousty z nás je to jen jednou za život a je to paráááda...... ;)
Tak hodně štěstí ;)