Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Barbora a Andrej   svatební album

jassie  •  9 fotek  •  8. zář 2012, Region Praha

Jaká byla svatba:

Jednoduše senzační :-)

Doporučuji dodavatele:

Svatební šaty Kristýna K. - Šaty přímo na míru, skvělá spolupráce http://www.kristynak.cz/saty.html a pro nevěsty co nechtějí takovou úplnou klasiku
Hostina Usedlost Ladronka - Příjemný a vstřícný personál, sice dražší záležitost v restauraci Gourmet, ale opravdu se Vám věnují aby nic nechybělo.
Výzdoba Svatba stylově - Http://svatba-stylove.cz/ Moc jsem nevybirala, a jsem moc ráda že jsem nešáhla jinam. Paní Pokorná je úžasná, má spoustu nápadů, a kdybych se s ní potkala dřív, tak věřím, že svatba by se ubrala lehce do retro stylu. Opravdu mohu jen doporučit, takový osobní přístup a hlavně věnovaný čas ze strany paní Pokorné se vidí málokdy.
Make-up Marika Janečková - Http://www.krasnahned.cz/kontakt/ - pro tuto slečnost je vystížné jen jedno slovo - dokonalost .... bude se Vám tak dlouho věnovat, dokud si nebude myslet, že je to opravdu dokonalé. Naprostá důvěra,že to nebude žádný průšvih :-)
Fotograf Tereza Volfová - www.victoriasphotography.cz - Maximální pozornost, skvělá organizace focení společných fotek, Tereza má krásné nápady na fotky..opravdu můžu jen doporučit. Já se nerada fotím,ale tohle mi připadalo tak přirozené,že i já jsem se uvolnila a focení si jen užívala a snad jsem ani přestat nechtěla :-)
None
None
None
1
None
None
None
None
None
1
None