Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jana Malínková a Lukáš Gebauer   svatební album

janulkage  •  6 fotek  •  7. říj 2008, v Hradci nad Moravicí, Region Opava

Jaká byla svatba:

Byl to jeden z nejhezčích dnů ( po narození syna) našeho života! Náramně jsme si ho užili, i přes neduhy počasí a začínající nemoc Tomáška. Přišla se na nás podívat spousta lidí, rodinní příslušníci, kamarádi, dokonce i team z Kofoly / kde pracuje manžel/. I počasí se nakonec umoudřilo a když nic jiného, tak alespoň nepršelo! Já jsem si to náramně užila, i když mi malinko dělalo problém být středem pozornosti :-), ale nakonec jsem to překonala a všichni jsme si užívali prima den a dobrou párty, řekla bych.
Obřad se konal na zámku v Hradci nad Moravicí, hudba i oddávající byli moc fajn. Dále jsme pokračovali do Březové u Opavy, kde se konal oběd s nejbližší rodinou a poté raut pro širší rodinu a přátelé - všichni chválili nápad s rautem, kde se každý mohl obsloužit sám, od jídla až po pití.
Skoro všechno jsme si dělali sami, nebo nám pomáhali rodinní příslušníci a známí, takže mohu pouze doporučit pár firem.
Doplňky k výzdobě sálu, který jsme zdobily s Delfínkou jsem koupila v Ikeai a v internetovém obchodě Svatbadekor - prima obchůdek, spousta rozmanitých věcí, nakoupila jsem zde téměř vše, rychlí, ochotní,vstřícní.
Šaty a bižuterii jsem měla ze svatebního salónu Isabel na Pekařské ulici v Opavě, mají zde spoustu nádherných šatu za prima ceny / 4.000-8.000 Kč/, ale hlavně strašně milé a ochotné prodávající!!!
Prstýnky jsme kupovali hotové v Primose v Tescu v Opavě, rytí do prstýnků nám nabídli zdarma.
Kameraman a fotograf - www.dmfoto.cz, Opava, je to firma bratra mé nejlepší kamarádky a svědkyně, točí její otec a fotí bratr nebo jeho kolega - jsou úžasní a chválí si je kde kdo :-)
Svatební kytka a korsáž - kamarádka Lenička ze Slunečnice v podloubí v Opavě.
Účes a líčení - úžasná kamarádka Raduška Krejčí - salón v podloubí v Opavě.
Za svědky nám šli nejlepší přátelé Roman Goralčík a Monika Macháčová, byli naprosto úžasní, splnili nám vše, co nám na očích viděli, o vše se postarali, vše perfektně zorganizovali, za to jim patří obrovské a upřímné DÍK!!
Velké díky patří i zbytku přátel a rodině, za pomoc, za vše, co pro nás udělali, za krásná přání a dárečky a hlavně za to, že s námi strávili opravdu krásný den, na který ani já, ani manžel nezapomeneme!!!
Největší díky však patří našemu synovi Tomáškovi, za to, že je a za to, že nám každý den dělá radost a také za to, jak byl úžasný na naší svatbě, i přesto, že mu nebylo moc dobře!
Bylo to nádherné!! Jana, Lukáš a Tomášek Gebauerovi
nejbližší rodina
Nejbližší rodina
já a moje štěstí
Já a moje štěstí
úžasné fotky do Románka...fotí krásně
Úžasné fotky do Románka...fotí krásně
super nápad...když podzim...tak se vším všudy :-)
Super nápad...když podzim...tak se vším všudy :-)
rodinka na procházce :-)
Rodinka na procházce :-)