Tak tohle jsme my....máma, táta a náš roční syn Tomášek. Náš svatební den bude 4.10.2008 na zámku v Hradci nad Moravicí - mám k tomuto místu zvláštní vztah...mám to tam prostě ráda, obzlášť na podzim, když svítí sluníčku - tak snad bude :-) Původně jsme se chtěli vzít 20. září, v den narozenin mého přítele, nakonec nebylo místo, tak vyhrál první termín...shodou okolností je to o den dříve než se brali moji rodiče ( podotýkám, že syn se narodil 17.6., já měla termín 10.6., a já se narodila 9.6...říkám, že jsme s mámou spjaté ). Hostina poté bude v Březové u Opavy, v místě bydliště mého budoucího muže...měli jsme spoustu a spoustu variant, jak hostinu zorganizovat a kde a nakonec vyhrála varianta - na oběd jen nejbližší rodina, svědci...asi 20 lidí a později k večeru na svatební raut - širší rodina a nejbližší přátele...a jsem asi na 40 lidech.
Česat mě bude jedna z mých nejlepších kamarádek a věrná přítelkyně rodiny Raduška Krejčí ( je nejlepší kadeřnicí co znám!!!), líčit mě bude její spolupracovnice Pavla, nechty budu mít od Jarušky Vernerové z Březové, kytku - růžové růže a bílé kaly mi bude dělat Lenička ze Slunečnice...no a kamarádka Delfína ta mi bude pomáhat z výzdobou...dám na její rady, pač je neskutečně šikovná!! O koláče, cukroví, oběd a raut se postará rodina od Lukáše ( nabídli se). A co už mám, dnes - 21.8.? Šaty, korunku, doplňky na krk, máme prstýnky, Tomáškovo oblečení, voničky pro svatebčany, objednaný dort, nádherné balerínky, ubrousky, jmenovky do koláčů...no ještě toho spousta chybí...třeba oznámení, ale na tom se už pracuje, bude nám ho dělat kamarád Pavel.
Svědci budou má nejlepší kamarádka Monika ( známe se od základní školy, byli jsme spolu na gyplu...) a Roman - nejlepší kamarád mého muže.
Mým snem bylo jít k oltáři spolu s mým synem, tak uvidíme, jestli to náš stydlín :-) zvládne.
Všem mým nejbližším a všem, co nám pomáhají se zařizováním svatby, bych chtěla moc a moc poděkovat! Máme vás všechny rádi! Jana, Lukáš a Tomášek