Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jana a Jura   svatební album

janulka_bucinek  •  20 fotek  •  2. črc 2011, Milotice, Region Brno

Jaká byla svatba:

Vřele bych chtěla všem doporučit naši suprovou fotografku Ladu Baladovou (www.baladova.cz). Přesto, že bydlí daleko, bez problémů za náma dojela přes celou republiku. Vynikající spolupráce, hrozně příjemná ale hlavně perfektně fotí! Všichni ji chválili. Ještě jednou moc díky Lado! Na fotky se budem ještě dlouho koukat ;)

Jo a když už doporučuju, taky jsme měli skvělou zkušenost s cukrárnou ADINA (http://www.cukrarna-adina.cz/). Dělali nám tady v Brně dort, přesně podle našich přání. Lehký, nadýchaný, naprosto ideální do horkého letního počasí. Paní Martínková nám dle domluvy nechala dort přivézt až 40km za Brno, kde se svatba konala. Jak bylo dohodnuto, tak přijeli, perfektní domluva. A po dortu se jenom zaprášilo :)

A poslední věc: svatební oznámení a pozvánky ke stolu nám dělali v grafickém studiu KUTULULU (www.kutululu.cz). Moderní, vtipné a netradiční. Pro všechny, kdo nemusíte mít zlaté holubičky na sněhobílém papíře a troufnete si na něco jiného, je tohle studio ta pravá volba ;) Skvělá domluva a spokojenost.

A v neposlední řadě místo akce: Vinný sklep u Krýsů u Kyjova (http://www.vesklepe.cz/). Umí tam ubytovat až 40 lidí a další mohou spát v blízkém Kyjově. Skvělé místo - klidný prostorný areál Pod sklepy - ke stolům se vejde bez problému 80-100 lidí. Zajistili nám vynikající cimbálku, mají výborné víno a i jídlo. Obsluha rychlá, příjemná, se všemi byla supr domluva. Vřele doporučujeme! Kdybych se znovu vdávala, udělala bych to zase tam :D

Samá reklama, ale doporučuju jen to, s čím jsem byla FAKT spokojená :)

Jana S.

Doporučuji dodavatele:

Fotograf Lada Baladová www.baladova.cz
Dorty Http://cukrarna-adina.cz/
Svatební oznámení Www.kutululu.cz
Hostina Www.vesklepe.cz
None
None
None
2
None
None
None
None
None
None
None
1
None
None
None
1
None
None
None
None
None
None
None