Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

janousek_m Neaktivní

Svatba byla 27. října 2016 Hryzely - Mlýn Davídkov, Česká republika  • 

Fotograf Vojta Hurych - Krásné a zajímavé fotky, přátelský přístup...spokojenost po všech stránkách.
Kameraman Filip Teper - Natáčení jsem během dne vůbec nezaregistrovala a vzniklo super video. Bezva střih, výběr záběrů a hudby.
Hudba KV-Production - Petr Knap - přijel z velké dálky, ozvučil obřad, hostinu i večerní zábavu. Hrál přesně to, co jsme chtěli a nehrál to, co jsme v žádném případě slyšet nechtěli.
Dorty Sladké pokušení - Chuťově famézní dort a vzhledově přesně podle mého přání. Doplněno cake pops a cupcakes po kterých se zaprášilo.
Svatební šaty Svatební salon IN Kutná Hora - Šaty jsem si vybrala podle obrázku, zajistili ušití přesně na míru, upravení po zkoušce a to vše s milým přístupem a za příznivou cenu.
Ženichův oblek Svatební salon IN Kutná Hora - Opět stejný dodavatel jako mých šatů, oblek šitý na míru, upravovaný na zkouškách na ženicha a osobně dovezený až na místo svatby den předem :-)
Svatební prsteny KREDUM CZ s.r.o. - Hynek Kalista - Damašková ocel - osobně vybráno a vyzkoušeno na místě. Včasné dodání a navíc ještě po svatbě gratulace k jejímu uskutečnění :-)
Květiny Flowers Eve - Květiny splnily vše, co měly. Floristka naprosto předčila očekávání rodiny, kteří nevěřili, že to jde i bez "květu"
Tento fotoblog je zatím prázdný.
janousek_m
Jana Honza
Registrace: říjen 2015
Bydliště: Region Nymburk
Příspěvků: 5
Inzerátů: 0
Přátelé: 0