Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

janek Neaktivní

Svatba byla 12. srpna 2006 na zámku Velké Březno (u Ústí nad Labem)  • 

  • Náááááááádherné, nezapomenutelné, vše proběhlo podle našich představ :o)
    Všem lidičkám, kteří nám s přípravou svatby pomáhali a co nás přišli podpořit v náš svatební den moc děkujeme :o)

    I když v pondělí 5 dní před svatbou jsme byli nuceni změnit restauraci. Hostinu jsme měli mít v restauraci Penzion – Zámeček (Ústí nad Labem-Brná). 3 měsíce jsme tam jezdili domlouvat podrobnosti naší svat. hostiny. Domluvili jsme si určité podmínky, s kterými obě strany souhlasily. Ochotou by se v Zámečku rozkrájeli. Na Penzion-Zámeček platí přísloví „když ptáčka lapají pěkně mu zpívají“. V pondělí 5 dní před svatbou nám zavolali, že dohodnuté podmínky ruší a řekli nám podmínky nové. Postavili nás před hotovou věc. Asi si mysleli, že 5 dní před svatbou jinou restauraci neseženem (bylo nás 30 + 15 večer), ale to se přepočítali. Na doporučení známého jsme jeli do restaurace U Fírů (Božtěšice), kde mají nově opravený sál a majitel nás ujistil, že nám hostinu stihne připravit. Hostina byla parádní.

    Touto cestou bych chtěla majiteli restaurace U Fírů moc poděkovat. Během 5 dnů nám dokázal naše představy svat. hostinu uskutečnit a ještě vylepšit. Výzdoba částečně naše, částečně restaurace. Nejenže tato restaurace je vyhlášená, že dobře vaří, ale teď jí budu všude doporučovat i na svatební hostinu.

    NEDOPORUČUJI restauraci PENZION ZÁMEČEK. Nenechte se „ukecat“ jako my, že vám vše splní. Chtěli na nás vyrejžovat co nejvíc a nakonec nemají nic.
Jana K. a Martin K. - 12. srpna 2006 - na zámku Velké Březno (u Ústí nad Labem) - 49 fotek
Tento fotoblog je zatím prázdný.
janek
Jana K. Martin K.
Registrace: duben 2006
Příspěvků: 95
Inzerátů: 0
Přátelé: 0