Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

janca188 Neaktivní

Svatba byla 4. července 2015 Loděnice u Opavy, Region Opava  • 

Civilní obřad Zámeček Kocharowsky v Loděnici u Opavy - Naprosto skvěle vše zařízené, super organizace a dobrá akustika
Hostina Zámeček Kocharowsky v Loděnici u Opavy - Paní Lísková nemá konkurenci!!! co si vymyslíte, to Vám zrealizuje ;-) vše nachystáno a připraveno na jedničku s hvězdičkou!! navíc luxusní doprava nevěsty Rolls Roysem a na focení zapůjčen fialový brouk.. dokonce jsme absolvovali i popůlnoční exkurzi v mučírně - no prostě bylo to úžasné a opravdu jsem si prožila svoji pohádku na zámku ;-)
Hudba Leon a Hanka hudební skupina - S kapelou jsme byli spokojeni, rozjezd byl trošku pomalejší, ale potom jsme pařili jako diví ;-) jenom mi přišlo ke konci, že ty pauzy měli čím dál tím delší.. Nicméně velkově jsme byli spokojení, hlasově byli výnorní - žádné falešné tóny
Svatební oznámení Kyoprint.cz - moc hezké a rychlé dodání i velký výběr - Pouze doporučuji si zkontrolovat počty oznámení a pozvánek ke stolu a na večer.. mně dorazily 3 pozvánky s jiným textem, písmem i barvou..
Dorty Cukrářství Řehová & CULINARY - Dort byl výborný - chválili ho naprosto všichni!! za sebe doporučuji pařížský - tak dobrý jsem snad ještě nejedla!!jenom mi v tom vedru pár trubiček upadlo.. :-( naštěstí to bylo zezadu a nebylo to vidět na fotky..
Obuv John Garfield - V botičkách jsem vydržela skoro celý den, moc pohodlné a taky velký výběr
Popůlnoční šaty Oodji - Šaty jsem nakonec nevyužila, ale taky fajn výběr bílých krajkových šatů
Svatební šaty Svatební salon Karina, Ostrava - Svinov - Veliký výběr všech možných druhů svatebních šatů, velice ochotný personál a navíc bezkonkurenční ceny!!! Maximální spokojenost!
Fotograf Foto Michal Krusberský - Michala doporučuji určitě! je to super člověk na svém místě! Běhal s námi celý den ve 40 stupňovém vedru a co jsme si vymysleli, to zrealizoval a přidal své nápady a zkušenosti! opravdu skvělé fotky mluví za vše.. umí i z "dřeva" udělat hvězdu! ;-)
Make-up Maruška Heldáková - Em sOpět můžu jenom doporučit! Maruška je profík, má cit pro barvy a určitě Vám nebude nutit něco, v čem se necítíte! make-up vydržel více než 24hodin! Opravdu kvalitní služby! všichni mi make-up chválili a navštěvuji ji doteď ;-)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
janca188
Registrace: říjen 2014
Bydliště: Region Ostrava
Příspěvků: 51
Inzerátů: 0
Přátelé: 2
Líbí se mi tyto fotoblogy (11)