Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

janaapavel NEAKTIVNÍ

Svatba byla 6. září 2008 v Lužanech na zámku, Region Plzeň  • 

  • Ráno bylo velmi hektické, až chaotické, ale jinak byl náš svatební den maximálně povedený. Počasí jsme si předplatili, jen při focení už bylo celkem horko.
    Kadeřnice a kosmetička odvedly ohromující práci. Všichni hosté přijeli na čas a divila jsem se, že v průběhu dne nebyl téměř žádný zádrhel.
    Obřad byl krásný a ojedinělý zároveň. Posuďte sami z přiložených fotek. Už jste některá z Vás měla svědka ženicha se zlomenou nohou o holích obutých v dětských ponožkách a botičkách. A už některé z Vás ženich při obřadu na dotaz, zda si Vás bere doslova odpověděl: "Dobrovolně, ano." Myslím, že nebylo hostů, které by se dositosti nevynasmáli jak při obřadě, tak i hostině. A můžu vám říct, že je úplně jedno, jakou hudbu vyberete, stejně ji ve finále vůbec nevnímáte. Při předávání prstýnků se mi klepaly ruce a "nějak" jsem se podepsala :-). Prostory pro hostinu - Cukrárna u Baxů - jsme nemohli vybrat lépe. Na programu dne bylo střílení, házení kytice, svatební noviny, tombola a vybírání "na mimino" :-) (Seznam cen i noviny můžu na vyžádání zaslat).
    Každý detail naší svatby byl oceněn a radost udělaly i děkovací čokoládky. Naše námaha se vyplatila. Muzikanti hráli senzačně . Užili jsme si to na 110 %. Všichni nám volají, že na lepší svatbě nebyli.
Jana Mikulášová a Pavel Rybár - 6. září 2008 - v Lužanech na zámku, Region Plzeň - 40 fotek
Tento fotoblog je zatím prázdný.
janaapavel
Jana Mikulášová Pavel Rybár
Registrace: březen 2008
Bydliště: Region Plzeň
Příspěvků: 9
Inzerátů: 0
Přátelé: 0