Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

jana83 NEAKTIVNÍ

Svatba byla 26. srpna 2006 V Poběžovicích (okres Domažlice), Region Domažlice  • 

 • Bylo to krásné. Během příprav jsem na nic nezapomněla a vše si zařídila. Zaměstnala jsem všechny v práci i doma. To vše se mi vrátilo v nepopsatelném dni, který patřil jen mně a mé milované polovičce. Celý den jsme se jen smáli, takovou vysmátou nevěstu prý dlouho nikdo neviděl. Slzičky téměř nebyly a nervozita taktéž. Ženich byl nervózní jen před prvním shlédnutí své nastávající, a nevěsta nebyla nervózní vůbec. O to víc jsem si to užila a nic mi neuniklo. Počasí vyšlo na jedničku. Ráno ukrutně pršelo, přes obřad a focení bylo nádherně a poslední fotku z parku jsme dokonce s deštníkem, protože začalo poprchávat. Pak se to ale zase rozešlo a bylo krásně až dodnes.

  Obrovské poděkování patří:
  manželovi - za podporu při přípravách, lásku, kterou mi dává, atd.;
  maminkám - za obstarání koláčů, cukroví, za vítání svatebčanů, sjednání řidiče (řidičky), za podporu a hlavně lásku;
  tatínkům - za uznání, pomoc při sjednání svatební hostiny, muziky, dopravu ke kadeřnici a jejich lásky;
  segrušce - za maximální pomoc z pozice svědkyně, podporu, trpělivost, nalíčení, výběru svatebních šatů, výběru účesu a zajištění kadeřnice, za rady, vlastní zručnost při vytvoření nádherných kytiček na svatební tabuli, a samozřejmě k její lásce;
  švagrům - za pomoc, propůjčení auta ženichovi, za vytvoření svatebních oznámení, pozvánek ke stolu a vizitek;
  svědkovi Mírovi a Heleně - za propůjčení auta nevěstě, natáčení celé svatby a hlavně hostiny, kterou jsme už nenechávali natáček od profesionála, za fotky, srandu a za unesení nevěsty;
  fotografovi - za jedinečné fotky;
  kameramanovi - za úžasné zpracování našeho svatebního dne. Velké díky samozřejmě patří i všem zúčastněným, bráškovi za jeho originální svatební dar, který mi vehnal slzy dojetí do očí, a i za super překvapení ve formě ženichovo bývalé partnerky s miminkem, babičkám, dědovi, strýčkům (např. za uskutečnění "střevíčku" - mimochodem, aby věděli i ostatní, jako překvapení jsme s manželem připravovali místo bílého střevíčku pravou vojenskou kanadu, ale nesehnali jsme jí), tetám, sourozencům z ženichovo strany a jejich dětem. DĚKUJEME.

  Další fotky jsem uložila dodatečně do alba příprav (Janička a Vlastík - 26. 8. 2006).

  Tak jsme oslavili druhé výročí a bylo krásnější, než-li to první. Jsme šťastni a k perfektnímu štěstí nám chybí už jen cipísek. Tak uvidíme. :-)
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
jana83
Jana - 35 r.
Registrace: duben 2006
Bydliště: Region Plzeň
Příspěvků: 7
Inzerátů: 0
Přátelé: 22