Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jana Římková a David Šichman   svatební album

jaaaniska  •  50 fotek  •  23. srp 2010, v Kutné Hoře ve Vlašském Dvoře, Region Kutná Hora

Jaká byla svatba:

Svatební den se vyvedl opravdu úžasné.... Počasí nám dopřávalo (narozdíl od roznášení koláčů, kdy celé 2 dny pršelo :(
Kytičky byly nádherné (Květinka u Zlaté Stoupy v Kutné Hoře). Moc děkujeme, hlavně svatební kytice měla velký úspěch, byla opravdu nádherná.
Šatičky jsou z půjčovny z Církvice u Čáslavy. Připadala jsem si v nich jako princezna. Měly nádhernou vlečku, na fotkách to vypadá opravdu úžasně, takže doporučuji
Poděkování patří též úžasné kadeřnici Alče Petráčkové ze Chmeliště. Moc děkuju :D O líčení ani nemluvě, nemohl mě poznat vlastní přítel (teď už manžel :D) Prý bych se takto měla malovat denně. Líčení bylo opravdu nádherné.
Dortíček předčil má očekávání, byl 100x hezčí než na obrázku, ne milionkrát hezčí :D Kačence dal opravdu zabrat a já jí za to moc děkuji :)
Se svatebním cukrovíčkem jsme si taky hezky vyhráli. S marcipánovými ozdůbkami mi pomáhala Káťa, která vyráběla dort. Hlavní poděkování patří maminkám za pečení a zdobení cukroví. Dalo jim opravdu velkou práci, takže MOC DĚKUJEME :)
Dále bych ráda poděkovala všem, kdo se zůčastnili pečení svatebních koláčků, nebo pomáhali péct cukroví. Děkuji i naší Marušce, která mi byla stále při ruce a neustále s přípravami pomáhala.
Děkování patří také úžasná družičce Nikolce, která s námi vydržela celé focení a žeho nebylo málo :D
Když jsme u toho focení, tak bych ráda poděkovala fotografům a kamameramanovi. Profi fotky a video ještě nemám, ale líbilo se nám už to, co jsme viděli na foťáku, skvěle si s námi vyhrál :D Zatím sem hodím pár fotek od kamarádů a ve středu dodám profi :D Dostali jsme spostu blahopřání a dárečku i za ně moc děkujeme.
Co se týče svatební hostiny, nemám jedinou výčitku. Hostina proběhla u Fanty v Jindicích a já jsem ráda, že jsme si jí zamluvili právě tam. Obsluha byla výborná, neustále se o nás někdo staral, ptal se co potřebujeme, obskakoval nás, takže paráda. Stoly byly také nádherně nazdobené a velký dík patří kuchařům, jídlo bylo vynikající. Objednaná kapela hrála úžasně, skvěle nás bavila celý večer, moc tedy děkujeme :)
Dále patří poděkování chlapcům a dívkám ze Chmeliště, kteří nám uspořádali ukázkový zátah. Moc děkujeme, skvěle jsme se při řezání zapotili :D. Poděkování patří i babičce za ušití šatiček na panenku a panáčka, jsou opravdu nádherné. A nesmím zapomenout na rodiče, kteří nám zaplatili svatební hostinu a svatební přípravy. Moc děkujeme.

Děkujeme všem, kteří přišli, tedy byli v tento den s námi

svatební salon Viktorie - Církvice u Čáslavi
květinka U Zlaté Stoupy - Kutná Hora
hospoda u Fanty - Jindice
kosmetička Hana Kuprová- kosmetický salon Kolín vedle restaurace U České koruny
vlásky - Alča Petráčková - Chmeliště
fotečky, video - Daniel Korol - Kácov (fotečky, které jsou zde nejsou od fotografa, je to pouze ukázka od kamarádů, kteří fotili. Od fotografa jsem je dostala hned třetí den, ale neměla jsem čas je sem dát. Dnes to však napravím. :) Každý jistě jeho fotky pozná, jsou opravdu nádherné, díky moc Dane :) PŘEDEM SE MOC OMLOUVÁM ZA HORŠÍ KVALITU FOTEK. JE TO DÍKY MÉMU NEUMĚLECKÉMU ZMENŠENÍ FOTOGRAFIE. V PŮVODNÍ VELIKOSTI JSOU FOTKY MILIONKRÁT HEZČÍ :)

My :)
My :)
panáček s panenkou od babičky
Panáček s panenkou od babičky
s taťkou, zde je vidět úžasné líčení :D
S taťkou, zde je vidět úžasné líčení :D
odjezd na obřad
Odjezd na obřad
Autorka svatebního dortu - Kačenka :)
Autorka svatebního dortu - Kačenka :)
Kontakt :)
Kontakt :)
Odsud až do konce přidávám slíbenou malou ukázku foteček od Daniela Korola
Odsud až do konce přidávám slíbenou malou ukázku foteček od Daniela Korola