Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Jana a Jakub   svatební album

jaaanic  •  77 fotek  •  26. dub 2014, Kunštát, Region Blansko

Jaká byla svatba:

Budu stejná jako tisíc nevěst přede mnou...ÚŽASNÁ, SKVĚLÁ , PROSTĚ DOKONALÁ!!! :-) Maximálně sme si to užili, byla strašná sranda a žádný stresy....z toho sem měla největší strach, že budu vynervovná a ve stresu a při tom sem se celou dobu smála a cítila sem se fakt úplně famózně:-) no ještě teď po více jak měsíci jsem z toho úpně hotová (a asi dlouho budu), hned bych si to zopakovala :-)
Počasí sme měli naprosto ukázkový...ráno vysvitlo sluníčko a bylo krásně celou dobu obřadu i na focení...no a jen co sme začali obědvat začalo venku pršet...no prostě objednáno úžasně ne? :-)
Prostě doporučuju běžte do toho po hlavě a nebojte se ničeho je to fakt super...jsem z toho pořád v rauši!!!:-)

Doporučuji dodavatele:

Hostina Karel a Marek Lepkovi - PD Kunštát - Super oběd - svíčková - dokonalá všichni si pochutnali a večerní raut ještě úžasnější hlavně řízky bomba!!! maximální spokojenost...všichni říkali jak si pochutnali no nemělo to chybu...SUPER!
Doprava Ondra Lepka - Sestry kamarád...je fakt dobrej řidič a velký dík jemu za celodenní jízdu!
Svatební oznámení Nevěsta a sestra nevěsty - Můj nápad, který mi pomohla dotáhnout do konce sestra...a tisk sestřenka...tedy handmade home :-)
Dorty Barča Tesařová - Drnovice - Doporučení od sestřenky...fakt úžasná slečna...na přání vytvořila dort podle mých představ a ještě k tomu byl naprosto výbornej!!! mňam:-)
Svatební šaty Jana Králová - Salon Prstýnek Boskovice - Paní Králová mi ušila šaty přímo na míru a byly naprosto dokonalý...fakt sem se v nich cítila jako princezna:-) parádně ušitý na moji atypickou postavu (malá a prsatá) vše bylo vyztuženo tak nic nemohlo vypadnou a po zemi sem nic netahal...no super..příjmná a komunikativní paní...sic prvně do černé nechtěla vůbec jít, ale pak sma usoudila že mi černá prostě sluší...já vím je to moje barva:-)
Účes Katka Motyčková - Kunštát - Na poslední chvíli sem sháněla kadeřnici...no a díky bermku sem narazila na svoji sousedku že:-) tak sem jen přeběhla z bytovky do bytovky a účes byl na světě (teda samo až po zkoušce) no parádně vše drželo až do večera...velké díky účes by krásný!!!
Svatebni koordinátor Nevěsty sestra - Lenka a její kamarádka Soňa - Tak bez těchto dvou lidiček bych sama nic nezvládla a byla bych už někde v blázinci:-) strašně mi holky pomohly se vším hlavně s výzdobou a dekorací...jsou straně neuvěřitelně šikovný a díky nim sem se cítila jako princezna!!!
Make-up Kosmetika Andrea - Lysice - Nejlepší nehtařka...nehty dle mých představ i s kytičkama:-) a končné líčení na svatbu taky dokonalé - fakt můžu doporučit! Andrea je strašně šikovná!
Bižuterie Fler - Belusi - Super domluva a kytičky fakt úžasné...mám i přívěsek, ale ten by se moc už k šatům nehodil tak sme zvolili jen náušničky:-)
Koláče Liduška - Boskovice - Měli sme pouze svatební koláčky a myslím že to stačilo...Liduška nám upekla čerstvé noc před svatbou pečené a fakt výborné! Ořechové, makové, povidlové a tvarohové...jeden lepší než druhej:-)
Svatební prsteny Zlatnictví Perla - Boskovice - Nu tak původně sem měla namyšleno z chirurgické oceli, ale šikovný pan prodavač mi řekl že s ocelí se bohužel časem nedá nic děla a nijak upravovat...takže kdybych náhodou přibrala či zhubla:-) tak aby se mi mohl zmenšovat i prstýnek...tedy nám doporučil raděj klasický stříbro...nu a cenově to vyšlo parádně a jsou moc krásný!
Květiny Dárkový servis - Boskovice - Tak nevím co si o nich myslet - paní sem řekla jasně že chci jen růže a frézie...nu a v pátek před svatbou sme se tam stavili pro kytku na stůl a moji frézii do vlasů - musím říct že to byl šok,když před nás postavila kytici na stůl z chryzantém...no nic nějak sem to už nechtěla řešti...ještě že mám tak šikovno sestru, která to dozdobila pentličkama a vypadalo to líp. Tak sem měla i obavy ze svatbení kytky no naštěstí ženich dovezl krásnou kytku (dokonce i podobnou té co jsem paní dala na obrázku), ale stejně chtěla jsem od paní vše malé a kytka mě přišla docela velká...nu ale co už bylo to pěkné - každopádně toto květinářství za mě rozhodně NE!!!
Fotograf Fotoateliér Anna - Boskovice - Tak focení sem si maximálně užila bylo to super...sice ženicha sem musela trochu rozesmívat:-) ale focení parádní...klidně bych se nechala fotit celý den. Jen teda finální foto nic moc...čekala jsem od profi fotografky kvalitnější a lépe upravený fotky...za ty těžký peníze...no nevím mohla si s tím více vyhrát....tedy za mě doporučení určitě NE!
Fotograf Renča Procházková - Brno - Kamarádka švíci....sice amatérka měla strach z tolika lidí, ale myslím že to zvládla naprosto dokonale. Její fotky jsou stokrát hezčí než od profi...prostě Renča si s tím více vyhrála a jsou dokonalý. Kdybych to věděla celou svatbu bych svěřila jen jí a nebála bych se toho...fakt skvělá!!!
Hudba Ivo Gros Blahonovský - Drnovice - Ještě se svým kamarádem úplně úžasní DJové:-) zahráli všem cokoliv na přání (i Sepultura proběhla:-) a myslím že sme dobře zapařili:-)
Civilní obřad Panská zahrada Kunštát - krásný místo...ted tam jezdíme kočárkem:-)
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
Panská zahrada v Kunštátě - moc krásné místo!!!
Panská zahrada v Kunštátě - moc krásné místo!!!
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
None
Fotka přesně po roce na svatbě bratrance...a my máme krásnou dceru Anetku...tady má 3,5 měsíce:-)
2Fotka přesně po roce na svatbě bratrance...a my máme krásnou dceru Anetku...tady má 3,5 měsíce:-)