Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

ivuska1405 Neaktivní

Svatba byla 6. srpna 2011 Region Olomouc  • 

 • Svatba byla krátkáááá :-)))), rychle mi to vše uteklo, jelikož to prostě byla pohodička. Náš den jsem si užila a vychutnávala každičkou minutu po boku svého muže, který byl naprosto nepřekonatelný, romantický, vtipný a zábavný.

  Všem svatebčanům chceme poděkovat za jejich účast. Moc si vážíme všech svatebních darů ať už hmotných či finančních. DĚKUJEME !!!!

  PODĚKOVÁNÍ :
  Kolovratníkům, Pavlincům – díky moc za finanční podporu a Vaši pomoc !!!
  Mého taťku bych ještě ráda vyzdvihla za velmi originální, vkusný a vtipný proslov. Doslova ho pojal sportovně :-)

  Svědkyni nevěsty a svědkovi ženicha – že to podepsali :-)…. hlavně byli oba jak z knížky, veliká psychická podpora, pomoc s čímkoliv jsme potřebovali, jste oba skvělí a jsme rádi, že Vás máme !!!

  bratrům ženicha – vždy pomůžou a zařídí o co je člověk požádá a myslím, že historka s hledáním dortů po Olomouci se zapíše do dějin :-)

  Romi – dcerce manžela, která je naprosto úžasná a skvělá holčička, nedovedu si představit, že by v ten den nebyla s námi a její přání při gratulaci, ať se dobře starám o jejího tatínka ráda splním :-)

  Mé zvláštní poděkování patří svědkovi, protože vím, jakého dobrého kamaráda má v něm můj manžel a také mu moc děkuji za všechno, co již pro nás udělal a s čím vším nám v životě pomáhá. Máme v něm oporu a je na něj spolehnutí.

  A nakonec samozřejmě mému muži, který mi připravil DEN JAKO Z POHÁDKY !
Iva Kolovratníková a Roman Pavlinec - 6. srpna 2011 - Region Olomouc - 161 fotek
ivuska1405
Iva Romča
Registrace: únor 2011
Bydliště: Region Olomouc
Příspěvků: 33
Inzerátů: 0
O mně: " Nad nikoho se nepovyšuj, před nikým se neponižuj ".
Přátelé: 23
Líbí se mi tyto fotoblogy (4)