Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.zoznam.sk Modrastrecha.sk

ivulkakm Neaktivní

Svatba byla 19. dubna 2014 Kroměříž, Region Kroměříž  • 

  • Ještě když jsem chodila do školy, tak jsme měla hroznou smůlu na kluky, vždycky jsem si našla takového „dacana“ který moji lásku neopětoval.Měla jsem před sebou maturitu, byla jsem sama, neměla jsem žádnou oporu v lásce, jen od svých kamarádek. A když vidíte, jak jde holka s klukem po ulici a drží se za ruce, líbají se, tak mi to bylo moc líto, že já jsem tohle nemohla prožívat. Maturitu jsem zvládla, ale byla jsem pořád sama, tak jsem se jednoho dne rozhodla, že si podám inzerát na jednu internetovou seznamku. Říkala jsem si, že když se tolik lidí seznámilo přes internet, tak to zkusím taky.

    Musím říci, že se to podařilo a rozhodně vyplatilo. Napsal mi moc jeden pěkný kluk, psali jsme si asi týden a pak jsme se sešli. Čekala jsem ho v parku na lavičce, a jak jsem ho uviděla na vlastní oči, tak jsem si říkala (pro sebe) že u takového kluka nebudu mít šanci. Nejsem zrovna modelka, ale i plnoštíhlé ženy mají své kouzlo. Ale nedávala jsem si žádnou šanci, že by to mohlo vyjít. Přivítali jsme se, podali si ruce, políbili se na tvář a šli jsme si sednout do kavárny. Musím říci, že jsem se zamilovala na první pohled, protože on byl na mě tak něžný, milý, hodný, prostě takový ten princ z pohádky.

    Bála jsem se udělat první krok, nejsem ta, která se do všeho vrhá po hlavě, tak jsem čekala, že první krok udělá on. Po tu dobu, co jsme seděli v kavárně, se skoro nic nedělo, jen mi řekl, ať mu dám ruku a začal mi ji hladit, ale tak jsem už šance zahodila. Ale jak jsme odcházeli ke mně domů, (šel mě doprovodit), tak mě chytil kolem pasu, a tak jsme šli skoro celou cestu až domů, měla jsem ty překrásné motýlky v břiše a chtělo se mi křičet radostí. Bylo už celkem pozdě, a tak už byl na odchodu, ale já jsem chtěla být pořád s ním, bylo mi s ním neuvěřitelně krásné. Tak jsem se nabídla, že ho odvezu domů. Jak jsme stáli před autem, tak mě chytil a políbil mě. Bylo to tak krásné. Další den jsme se zase sešli, a tak to pokračovalo skoro každý den.

    Opravdu mi s ním bylo neuvěřitelně krásné, protože tak hodného a slušného kluka jsem v životě neměla a ani snad neviděla. Ted jsme spolu 2 roky a přes 5 měsíců (ještě jsme se nepohádali, a to já jsem typ, který se rád hádá, ale s ním to nejde), jsme spolu od srpna zasnoubeni (požádal mě o ruku na dovolené v Chorvatsku, při západu sluníčka) a už od března plánujeme miminko (vysadila jsem prášky), ale zatím se nám nedaří :( Teď se budeme stěhovat, takže máme myšlenky někde jinde a na příští rok 2014 plánujeme naši svatbičku. Nejspíš to bude květen :-) tak uvidíme jak to všechno dopadne.
Příspěvky pro registrované uživatele se ti nezobrazují.
a uvidíš všechny příspěvky!
ivulkakm
Iva Suchánková - 30 r. Jaromír - 31 r.
Registrace: leden 2013
Bydliště: Bařice, Region Kroměříž
Příspěvků: 2
Inzerátů: 0
O mně: Jsem upřímná, obyčejná, nenáročná holka se smyslem pro humor.
Přátelé: 7
Líbí se mi tyto fotoblogy (4)