Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Ivana a Michal   svatební album

ivanhoe  •  22 fotek  •  20. lis 2009, v Brně, Region Brno

Jaká byla svatba:

Svatbu jsem plánovala půl roku a kdybych věděla, že to tak rychle uteče a na konci bude ještě ostuda jak noha, tak bych tomu nevěnovala tolik času. Teď už vím že bych tento den chtěla prožít jen s rodiči a kamarády. Teď už se tomu jen smějeme ale s prarodiči co si do dnes nevidí do huby se nebavím a zřejmě už ani nebudu.
Jinak to byl krásný den, sice se nedalo v tom vedru kolem dvanácté kdy nám začal obřad vydržet :-D ale ženich byl nádherný, nebyl nervózní a já taky ne a moc jsme si to užili.

V kadeřnictví Just Smile mohu velmi pochválit jak mě nalíčili je tam moc fajn holka, co se týče účesu je to horší, to bylo něco tak amatérskýho, že to sem prostě musím napsat, Kadeřnice mi nedokázala udělat lokny a její drdol se rozpadl hned po tom co sem si sundala závoj na hostině kterej mi pečlivě zabodla do hlavy aby držel drdol. Hrůza!
S květinami jsem byla spokojená ale neplánovaných 1500kč navíc mě naštvalo a celkově to tedy bylo pěkně drahé a neodpovídající ceně.
Šaty byly ze salónu Ornela u Semilasa, tam těžko říct, jedna paní protivná jak prdel a ta druhá zase zlatá, všechno bylo perfektně nachystané takže doporučuju.
V restauraci Na Kytnerce s panem provozním byla domluva jak o půlnoci ale jídlo bylo vynikající a výzdoba perfektně nachystaná.

dorty
Dorty
taťka
Taťka
obřad
Obřad