Jelikož do konce roku budeme už "snad" bydlet v našem novém domečku, začali jsme plánovat malého prcka. A zadařilo se hned druhý měsíc, ani jsme to nečekali! :-) (snad bude vše v pořádku). No a aby to bylo všechno kompletní, vezmeme se 9.10.2009 - na přítelovi 30. narozeniny! :-)

♣ Salon VENÉSIS .... Tak jsem se tam těšila... Byla jsem se tam jednou podívat a totálně mě to nadchlo! Ale jelikož jsem ve 4. měsíci a v době svatby budu už v 6., mám omezený výběr. Ale i tak ve Venesisu mi přišly šaty všechny téměř stejný, asi 4ks stejné v každé velikosti, v barvě bílé a šampaň. A děsně těžké šaty na můj vkus! Takže nic! Na výběr bylo jen ze dvou a absolutně mi to ani nesedělo - pro těhotnou to dělané opravdu nebylo a dost tlačily.

♣ Salon CLAUDIE ..... Jsem sem původně ani neměla v úmyslu jít - z nadšení z Venesisu jsem žila v domění, že si určitě vyberu tam! Ale nakonec mám šatečky na fotce z Claudie. Lepší cena, lepší výběr, šaty nebyly tak těžkopádný a bylo v nich "krásně" :-). Takže jen DOPORUČUJI !!!

♣ KARÁT - zde jsme si vybrali prstýnky!

♣ Pavel Cafourek, fotograf - jsem opravdu zvědavá, jak se povedou fotečky.