Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Isabela Šebeková a Radek Rybárik   svatební album

isousek  •  0 fotek  •  3. srp 2013, Havířov, Region Karviná

Jaká byla svatba:

Svatba byla nááádherná prostě překrásná.Byla to svatba snů a nejkrásnější den v mém životě.Mám toho nejlepšího manžílka na celém světě a jsem s ním moc šťastná:-*

Doporučuji dodavatele:

Hudba DJ Ctirad - Super DJ.Postaral se i o zábavu a hrál úplně všechno.SUPER!!!Doporučuji:-)
Hostina Hostinec u Svatého Jána- Horní Bludovice - Lepší místo pro svatbu není.Měli jsme obřad venku a bylo to nádherné a tak romantické.Navíc tam výborně vaří.Moc se nám tam všem líbilo.Úžasné bylo že vevnitř byla hostina a venku se tančilo takže jsme byli maximálně spokojeni.Doporučuji všem kteří hledají krásné a romantické místo pro nejkrásnější den v životě.
Ubytování Hostinec u Svatého Jána- Horní Bludovice - Překrásný apartmán pro novomanželé:-)
Svatební oznámení Svatebnidekorace.cz - Nechali jsme si tam dělat jmenovky a svatební oznámení a byli jsme moc spokojeni.Mají tam úplně vše co se týká svatby.
Dorty Paní z Albrechtic - Měli jsme nádherný dort.Dvě spojená srdce nahoře byli jahody,vepředu byli naše jména a celý byl s tvarohovým krémem.Takže byl lehký a strašně moc dobrý.Tuto paní vřele doporučuji.Lepší dort jsem nejedla a navíc má velmi přijatelné ceny.
Koláče Cukrářská výroba David Jeziorski Havířov-Bludovice - Měli jsme objednané koláče a zákusky a byli hrozně dobré.
Make-up Hanka Sajová Mitterová - Výborná paní a milý člověk.Krásně mě nalíčila a opravdu velmi doporučuji a přijde i k vám domů což je super.
Účes Kamarádka - Krásné vlásky:-)
Svatební prsteny Zlatý slon OD Elán Havířov - Máme nádherné prstýnky a opravdu tam jsou nejlepší ceny zas prstýnky v okolí.
Výzdoba Paní Bernátiková - Udělala nám nádhernou výzdobu,kytici,voničky, takže jen doporučuji.Spolupracuje přímo se Sv.Jánem takže se stačí tam domluvit.