Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Ilona Buková a Jan Buk   svatební album

ili24  •  3 fotky  •  6. srp 2008, Na zámku v Libochovicích, Region Litoměřice

Jaká byla svatba:

Náš svatební den byl překrásný. Přes mé počáteční obavy, že nám počasí nebude přát tomu bylo nakonec úplně naopak a sluníčko nám svítilo po celý den. Celé to svatební šílenství probíhalo v poklidu a dle plánů. Musím se přiznat, že veškeré přípravy tohoto dne šly úplně mimo mě a to díky dokonalým koordinátorkám. Veliké díky patří mé milované Rádě, mamince a Sonince – postaraly se úplně o vše. Moc jim touto cestou děkuji a doufám, že se jim jednou budu moci také revanžovat. Děkujeme také všem přátelům, kteří byli součástí našeho nejkrásnějšího dne a doufáme, že si ho užili stejně tak jako my. Podle ohlasů to vypadá, že někdo si ho užil ještě více a to už je co říci.
Obřad se konal na zámku v Libochovicích – samozřejmě ukáplo pár slziček. Po dvouhodinovém focení jsme se s rodinou a se svědky přesunuli do úžasné pizzerie u Antonia v Roudnici nad Labem, kde nám servírovali samé dobrůtky - mňam, mňam. Večer se již jen pařilo, tančilo, grilovalo, jedlo a dokonce i zpívalo v Amber Hotelu Vavřinec v Roudnici nad Labem. Průvodcem celého večere byl náš kamarád DJ Vlasta, který nenechal zábavu ani na minutku na holičkách, takže jsme se parádně vyblbli.
Musím říci, že jsme si tento den opravdu moc užili a že byl nejbáječnější v našem životě. Naše poslední velké díky patří našim skvělým svědkům – Sonince a Pavlovi – byli jste ti nej… a rodičům, kteří nás ve všem podporovali a moc nám pomohli.
Děkujeme za to, že jste…….

Svatební šaty: Andělské svatební studio – byly překrásné.
Oblek ženicha: to je tajemství.
Prstýnky: zlatnictví MOON – byly unikátní s naším vlastním designem.
Účes a líčení: všestranná Káťa Horová – kadeřnický salon v Lovosicích. – moc moc děkuji
Manikúra a pedikúra: zlatíčko Marika Nováková – salon v Ústí nad Labem.
Fotograf: Patrik Stanko – krásné fotečky.
Kameraman: Michal Krumpár – moc jsme si to užili.
Svatební kytice a dekorace: Nonchalance – veliké díky Editě – kytičky byly překrásné.
Dekorace – ubrusy, ubrousky a svíčky: Duni

zahradní
Zahradní
Žádací
Žádací
Líbací
Líbací