19.10. za mnou přijela moje Efulka a šly jsme spolu zkoušet svatební šatičky...
Napřed jsme byli v salonu Orfea, tam se mi jedny moc líbily. Byla tam moc ochotná paní...

Druhý salon byl Chantal. Tam jsem vyzkoušela šatů moc, ale všechno proběhlo nějak rychle - oblíknout a hned slíknout, ani jsem se nestihla pořádně prohlídnout... Ale šatky byly taky moc pěkné... Jen na mě byly docela krátký, ikdyž nejsem moc vysoká.

Pak jsme si daly horkou čokokoládu s kopcem šlehačky v kavárničce a šly jsme do Evanie... A odtud už nikam jinam nepůjdu, protože tento salon bych ohodnotila nejmín deseti hvězdičkama. Strašně příjemná paní mě hýčkala jako princeznu... Nechala mi na všechno spoustu času - na vybírání, při zkoušení... Vždycky mi zkusila dát ještě závoj, nebo korunku, šálku, židli na sednutí... Ke všemu přidala teplé a upřímné lidské slovo a to na mě udělalo opravdu skvělý dojem. Bylo to jako doma. Navíc mají nádherný šatičky, ze kterých jsem si vůbec nemohla vybrat. Všechny čisťounké, udržované, prostě nádhera. Taky se mi moc líbí, že tam rezervují ty šaty který se mi líbí 14 dní na můj termín a během těch dvou týdnů se můžu vklidu rozmyslet a přijít si je napevno zamluvit. Záloha je jen 1000 Kč a v jejím rámci je pak možný ještě šaty vyměnit, pokud by se mi třeba víc líbily nějaký z nové kolekce. Takže chválim, chválim, chválim a všem Evanie doporučuju!!!
Vybrala jsem si hned ty první šatičky, který jsem v Evanie zkusila. Prostě jsem je oblíkla a sedly mi jako kdyby byly na mě ušitý. Ikdyž jsem předtím na sobě měla dost šatů a byly krásný, tak do těhle jsem se zamilovala už když visely na ramínku, ale na mě už prostě byly úplně moje:-) Najednou jsem cejtila, že tohle je ono a že na ně už nic nemá. Zkusila jsem pak ještě dvoje, oboje byly nádherný. Hodně jsem přemýšlela o těch třetích, taky mi moc slušely a udělaly moc pěknou postavu a taky mě dostalo to šněrování vzadu... Ale zas měly užší sukni a byly mi hodně dlouhý a měly hodně dlouhou vlečku. Tak jsem stejně rozhodla pro ty první... To prostě jsou ONY. A já teď asi nevydržím čekat půl roku než si je budu moct odnést domůůů. To bude hrozný čekání. Nejradši bych si je pověsila do ložnice a každej den se na ně dívala. Jsou taaaak kraaasnyyyy....