Doporučujeme: Modrastrecha.cz Modrykonik.cz Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk

Mariana a Martin   svatební album

huwik_za_nevestu  •  4 fotky  •  19. led 2013, Region Ostrava

Jaká byla svatba:

Měli jsme večerní obřad v kostele osvětlený vánočními světly, svíčkami a lehkým osvětlením. Hostinu (večeři) jsme měli až po obřadu. Vše víceméně dopadlo, jak jsem chtěla, až na pár drobností. Třeba svatební kytka, které dali nějakou šílenou organzu, která vypadala jak igelit :-(. Chtěli jsme klidnější svatbu, což se i díky obřadu večer celkem povedlo, jen jsem byla unavená a občas trochu naštvaná, protože jsem vše organizovala sama a každý za mnou chodil s nějakými organizačními problémy :-). Na některých fotákách mám vskutku dost starostlivý výraz. Takže doporučila bych všem - i těm malým svatbám organizátora - i kdyby to byla tetička z rodiny, nevěstě to uleví od starostí.
Fotek vkládám jen pár, vzhledem k tomu, že už ty fotky mám tady už jednou na svém prvním profilu: https://www.beremese.cz/catalog/vendor/huwik/blog-album/moje-svatba-kejg5z/

Doporučuji dodavatele:

Kostel Církev bratrská Ostrava
Dorty Cukrárna Aknel - Ostrava Radvanice - Výborný dortík, vyhověli ve všem, i v požadavkům na změnu ovoce kvůli alergii manžela.
Dorty Cukrárna Ollies - Limetkový dort jsme měli jako druhý svatební dort, všichni se nemohli dočkat, až si ho dají.
Svatební šaty Salon Karin, Ostrava - Svinov - Paní měla úžasný odhad na můj vkus, hned první šaty, které vytáhla byly ty pravé :-)
Ubytování Penzion Dukát, Vřesina - Zde jsme strávili svatební noc, objednali jsme si "romantickou noc" v apartmánu se šampaňským, čokoládama a ráno se snídaní. Cítila jsem se jako princezna, každý rok se tam vracíme slavit výročí :-)
Hostina Restaurace Na skok, Ostrava Svinov - Menší restaurace mojí známé, vše bylo super, podle představ, kuchyně skvělá, zavděčí se jak gurmánům (a nimralům v jídle), jako jsem já, tak milovníkům klasiky a velkých porcí, jako je zbytek mojí rodiny.
Svatební prsteny Salon Karin, Ostrava - Svinov - V salonu Karin jsme si objednali i prstýnky. Vše bez problémů, krásná cena 8 tisíc za oba
Účes Kadeřnictví s framesi Ostava Poruba - Skvělá kadeřnice, která mě česala i líčila, chodím k ní už léta, nikdo jiný totiž nechápal mé požadavky :-). Doporučuji zejména pro ty, co mají dlouhé a polodlouhé vlasy.
Ženichův oblek Louis vuitton - Oblek půjčen od tatínka, skvěle padnoucí obleky, i když drahší.
Obuv Deichmann
None
None
None
2
None