coverphoto
profesionál

Mariana Ryšavá - svatební fotografie

Fotograf na svatbu
Ostrava
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Jsem absolventka Tvůrčí fotografie (BcA.) a nyní MgA z oboru Nová média. K fotografii jsem se dostala ve svých 15 letech. Až do nedávné doby jsem dělala pouze uměleckou fotografii (hlavně portrét a autoportrét) a reportáže. Obě věci, které mě bavily, splnila svatební fotografie, proto jsem se rozhodla právě pro ni. U mých snímků nehledejte umělou dokonalost, ale hlavně duši, smysl pro detail a prvky humoru.
Jsem absolventkou fotografické školy a nabízím fotografování Vašeho svatebního dne s citlivým a individuálním přístupem za příznivou cenu.
732366380
Pod kinem 792, Klimkovice
Sledované fotoblogy (95)
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

AKTUÁLNÍ INFO PRO SEZÓNU 2019:

Z důvodu narození syna (srpen 2017) přijímám v roce 2019 svatby omezeně - max 5 hodin v okolí Ostravy. Nejsem si jista, zda by syn příští léto vydržel beze mě celý den, v současné době to možné není, takže nechci riskovat, pokud si nebudu jista, že to určitě zvládne :-). Díky za pochopení.

O fotografce:

Jsem mladá fotografka, žijící nedaleko Ostravy. Fotografování se věnuji od svých 15 let, kdy jsem začala fotografovat na klasickou analogovou zrcadlovku. S...

Ukázky naší práce
  • +164

http://www.svetsvateb.cz/novinky/novinka-623263
Článek o tom, jak vybírat svatebního fotografa, jak nenaletět podvodníkům a co můžete udělat vy, nevěsty, abyste měly co nelepší fotografie. Napsala jsem ve spolupráci s paní L. Dupalovou, moc děkuji za spolupráci 🙂.

Milé nevěsty,
ráda bych Vás poprosila o vyplnění dotazníku na téma výběr svatebního fotografa. Výsledky pomohou nejen fotografům, ale i Vám, protože zjistíte např. průměrnou cenu, jakou lidi za focení dávají a my fotografové se můžeme více přizpůsobit tomu, co očekáváte :o). Dotazník je anonymní, nikdo Vás pak nebude oslovovat.
https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/vyber-svatebniho-fotografa/

Recenze z uměleckých kruhů apod.

Radim Bartošek: Mariana Ryšavá byla jedna ze dvou fotografů na naší svatbě. Přátelský a ochotný přístup, příjemná spolupráce. Doporučuji.
 
(zde jsem ještě pod starým příjmením Drápalová)
Z...

Naše svatba

(73 fotek)

recenze od nesvatebních klientů (tzn. slavnostní otvíračky apod.) zde: http://www.firmy.cz/detail/12916848-bca-mariana-rysava-klimkovice.html